32 YAŞLARINDA BİR BAYANIN BİR ÇOCUGU VARSA ONLA EVLENMEYİ DÜŞÜNÜRMÜSÜNÜZ?

Ben daha önce evlenmedim. ama bu hanımdan hoşlanıyorum. muhabetimiz var. hoş bir hanım ama çevremin böyle bir evliligi hatta flört sörecini dahi yadırgayacagını düşünüyorum siz nedüşünüyorsunuz beyler? aileniz neder. arkadaşlarınız ne der?
  • EVET
    A seç
  • HAYIR
    B seç
  • kararsız
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
bazı arkadaşlar çevreyi boş verdiyor da insan çevresiyle vardır. gerçekçi olalım. belki bana öyle ekstrem kırıcı laflar etmezler ama ne döşünürler onu ögrenmek istiyorum.
yarumsuz kalmayın...:)

0|0
415

En İyi Kız Görüşü

• amcam yıllar önce böyle bir evlilik yaptı, hem kadın kendisinden büyüktü, çocukları oldu, sanıyorum 5. sınıfa gidiyor şimdi, aynı soyada sahip akrabalarımız ne amcamla ne eşiyle görüşmüyoruz aynı şehirde olmamıza karşın, öz kuzenim yanımdan geçse tanımam belki, iyi düşünmeniz lazım

0|0
    1|2
    • Görüşmeme sebebiniz ne? Gayet mutlular demek ki 5. sınıfa giden çocukları var diyorsun.

• teşekür ederim paylaşım için

• Rica ederim, sadece bizim aileden örnek vermek istedim, tamam aşk ve sevgi çok güzel şeyler ama şartlar eşitse. Aileniz sizin ilk evliliğiniz olacağı için bu durumu kaldırmayabilir, şu an gözünüzde pembe gözlükler vardır, çocuk büyüyünce işler değişebilir, çok detaylı ve her olumsuzluğu düşünerek adım atmalısınız.

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyosan git evlen bence

1|0
    0|1
    • sizin yaş kaç

• ayrılmak istemenize çok özldüm. sizinle vaktiniz varsa biraz fazla ve özel konuşsak olur mu?

• Tabiki dostum şu an isyerindeyim ben aksam sana mesaj atayimmi istersen 11 gibi evde olurum musait olursan arasiriz da sorum olmaz

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

314
  • Çevremizdekiler insanı farklı mezhep görüşü var diye yadırgar, farklı siyasi görüşü var diye yadırgar hatta altın yüzük takıyor diye yadırganan adam gördüm. Uzayıp gidiyor bu liste. O yüzden şu ahmak çevrenizi boşverin.

0|1
    0|0
    • erkek olsaydın görüşünü dikate alırdım. senin içi söylemesi kolay

• O zaman soruyu sadece erkeklere sorma seçeneği var onu işaretlersin biz de yorulmayız.

• Üstat bu derinlikli bir soru

Sen evlenmemişsin kadın evlenmiş çocuk var çocuk kaç yaşında aceba =

Sorun her türlü yaşarsın belki cevren bişe demez İleri görüşlülerse :D
    Ama sen aile içinde sıkıntı yaşarsın Çünkü Kadın tecrübeli ( cinsel anlamda anlama )
    Aile konusunda beklentileri yüksek Sen daha ilk diyorsun Çok sıkıntı yaşarsın

Net Cevap için çocugun yaşını ve kadının Neden boşandıgını / ayrıldıgını yazarsan daha net cevap verırım. En azından aklımın erdigince.

0|0
    0|0
  • Gelmişsin kaç yaşına elalem ne der bunu mu düşünüyorsun. Afedersinde elalemin ta... Gerçekten istiyorsan bunları kafana takma ben olsam evlenirdim çocukla anlaşabiliyorsan eğer sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • ilerisini düşünürsen çıkıyor işte. söz konusu sen olsaydın meseleyi enine boyuna düşünürdün.

• ben evlenmem.. artı cevrem veya baskaları kım ne derse desın benı ilgilendirmez.. bıde onlar kım oluo ki. benım secıcem ınsan hakkında konuşma cesareti gösterecek

0|0
    0|0
  • evlenirim... sevgi aşk herşeyden üstündür... anlaştıktan sonra önemi yok

0|0
    0|0
  • O kadın evlenilecek bir kadınsa evlenilir tabiki ve bu soruyu sorman aklında ilerde pişmanlık uyandıracak düşünceler var gibi geldi bana acı yok 😉

0|0
    0|0
  • Anlaştıktan sonra hersey olur. Ama dullara pek iyi bakılmıyor aileler tarafından.

0|0
    0|0
  • Hayır. Açık ve net

0|0
    0|0
  • bayan olduğum için düşünmezdim :P

0|0
    0|0
  • Evlenilebilir gayet normal

0|0
    0|0
  • Abi senin yasinda olsam belki bu yasta olmaz

0|0
    0|0
  • Şartlar uygun ise elbette evet

0|0
    0|0
  • Seviyorsam evlenirim

0|0
    0|0
  • Aynı durumdaysam olur. Ben de evlenip boşandıysam, çocuğum varsa olabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmezdim.

0|0
    0|0
  • sevgilim 25 yaşında ve cocugu var bende 19um evlencem askerden sonra :d

0|0
    0|0
    • seninki iyimiş 25 yaşında dul bulmak zor

• özel de konuşabilirmiyiz. mail var mı.

• burdan konus usta mail acık diel

• ayrılma eşinden...

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...