İlk buluşmanda yaşadığın en garip olay neydi?

İlk buluşmanda yaşadığın en garip olay neydi detayyyyy

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• :))) çok garipdi ilk 2 çift rakı balık yaptık sohbet muhabbet ben sürekli tersliyorum ama cım sevgili olmak deildi sadece ogün sohbet etmekdi ilk tanışma arkadaşlar tarafından o gelen çift tanıştırdı adamı resmen gömdüm hep tersledim kafalar çakır oldu oradan kalktık sahile indik onun kafada güzel bana kızabileceğim bir laf söyledi o anada tokadı bastım suratının ortasına buda yakamı tutup beni öptü :) ve böle başladı halada devam ediyor.

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

62
  • akşam üstü açık hava bir mekanda adamın üşündün mü deyip ayağıma dokunması :-/ bir daha buluşmadım tabi!

0|1
    0|0
  • hic beklemedigim anda telefonumu masadan aldi ve mesajlarimi okudu..

0|1
    0|0
    • Neden öyle birşey yapmış sormadın mı?

• ilk bulusma karsilikli oturuyoruz sonra bana mesaj geldigi icin ben telefonuma bakdim o aradada o telefon kilit seklini gördü, aradan 10-15 dk. sonra birden masadan telefonumu aldi ilk neye ugradigimi sasirdim fazla reaksion göstermekde isdemedim sakli gizli birseyim oldugunu düsünmesin diye ama benim facebookdaki msjlarima acdi ve bende daha sonra telefonumu isdedim.. (ama yani 2dk. anca elindeydi). neden yapdigini bilmiyorum ama hos bulmadim acikcasi ve ilk defa böyle birseyle karsilasdim..

• Yani bencede, pek hoş olmamış

• Çocuk beni görür görmez sarılıp saçlarımı öpmüştü

0|1
    0|0
  • kız diye gittik travesti çıktı

0|1
    0|0
  • tek gelcem dedi 5 kızla geldi.)

0|1
    0|0
  • Aklıma yanayım tuttum kartaldan taa atatürk havaalanina gittim gitmez olaydim metroda cektigim cileyemi yanayim yoksa oraya gittigimde beni annem bekler şimdi diyerek akbilini bastırıp gittiginemi yanayım :)

0|1
    0|0
  • Uzerime kuş pisledi ama oyle boyle degil yani yerinde inek var sandim 😡 neyseki sans kusummus herhalde 3. Senemiz 😂😂

0|1
    0|0
  • Sevişmek

0|1
    0|0
Yükleniyor...