Sevgilim benden cok farkli biri canim aciyo ne yapmaliyim?

Iyi geceler. Sevgilimle 6 7 aylik bir iliskimiz var ona deliler gibi asigim hayatimin en mutlu gunlerini yasatiyor bana ve evlilik hayalleri kuruyoruz. bu kisa sureyi dolu dolu yasadik ama maalesef ki aslinda cok farkliyiz. Ben sevdigim insana yakin davranmak onla konusurken sevgi sozcukleri kullanmak isterim ama o boyle bir durumda hemen onu siktigimi vic vic olmaktan hoslanmadigini soyluyor ayrica bana soguk davraniyor beni sevdiginden suphem yok ama karakteri geregi daha cok bilim ve sanattan hoslanan populer kulturden herkesin zevk aldigi seylerden zevk almayan biri. Ben korumaci sahiplenmeyi ve sahiplenilmeyi seven biriyim ama ona sen benimsin dedigim zamanlarda bile rahatsiz oluyor. Onunla telefonla konusurken bile cogu zaman baska seylerle ilgileniyor (kedilerini seviyor ki kedilerine asiri duskundur. bilgisayara bakiyor vs) bazen kedilerini benden daha cok sevdigini dusunuyorum. beni sevdigini biliyorum ama sanki bir yemegi ya da bir cicegi seviyomus gibi seviyor beni ve bazen kendimi yalniz hissediyorum canim aciyor cunku ilgiyi sevgiyi seven biriyim en azindan birazcik ilgi gormek isterim. sevdigim kisiye bu sevgimi gostermek anlatmak isterim ama geceleri onu uyuturken bile ust uste askim canim tarzi kelimeler kullandigimda yeter baydin diyor sizce ne yapmaliyim lutfen yorum yapin

0|0
76

En İyi Erkek Görüşü

• Karrdeş bak çok farklı kafaları ortamları olayları görmüş biri olarak sana tavsiyem daha dogrusu kendı hayatımdan bir çıkarım bir şeyi ne kadar hayatının odağına koyar ve onu elde etmek için çalışırsan ve bunu yaparkende korkarsan mantıklı davranırsan o şey olmaz kesinlikle olmaz olmaz.. Kendine yeni hobiler bul derslerine yoğunlaş spora git başka arkadaşlar edin ve bunlarıda onu cok sevdıgın ıcın yap gençsin sanıyorm zamanla kendını sevmeyı kendı dogrularının pesınden gıtmeyı ogrenıceksın sporu cok tavsıye ederım sana bıraz ozguvenın gelsın bune ağlamaklı ağlamaklı yazıyorsun erkeksin sen git odun kes kas yap medcezirmi l*n bu

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hoşlanmıyor olabilir bu tarz davranışlardan o şekilde kabul et değiştirmeye çalışma onu. Bir de zaten tamamen onu kazanamamış olduğunu düşünmen seni tribe sokuyor sürekli düşünüyor haliyle daha da fazla bağlanmış oluyorsun. bir akışına bırak, rahat ol.

0|0
    0|0
    • Hoslanmadigini soyluyor ve bu zamana kadar hep ona ayak uydurdum zaten. Benimle ilgilen dediginde etrafinda dort dondum yeter baydin dediginde sustum. Ben herkesi degil dunyada tek bir kisiyi bu kadar seviyorum ama onun da beni sevgisiz birakmasi gercekten canimi yakiyor

• bir duruşun olsaydı eğer sende gereken saygıyı görürdün. Sana söyleneni yapmayacaksın, kendi doğrularına göre yaşayacaksın. Seni olduğun gibi sevmeyen insanlar karşısında ezilip büzülmeyeceksin. O ilgi istedi diye ilgi gösterip baydın diye geri çekilerek olmaz yani bu işler.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

65
  • Kardeş terket gitsin 👍 dicem ama aynı tıpkı aynı durumu ben yaşıyorum ben sevgimi gostermeden kıskançlığımı gostermeden yapamıyorum oda odun gibi sadece askm diyor 👍 ama çok kıskanır bnde kıskanırım 😒 yapcak bişey yok kardeş boyle devam etcez hayat onumuze ne çıkarırsa artık 👍

0|1
    0|0
    • Bu oyle bir sey ki sadece onun icin yasadigimi dusunuyorum ve her saniye onunla olmak istiyorum ama bana boyle uzak davrandiginda da gercekten canim aciyor her seyden soguyorum. Karakteri boyle onu degistirecek degilim belki o da benim bu hallerimden sikayetcidir ama sevgimi paylasmak ayni sekilde sevilmek istiyorum be abi

• Aynen kardeşim aynı durum dedimya yapcak bişey yok onlarıda boyle kabullencez mesela bende çok özlüyorum yanımdan ayrılır ayrılmaz bile ama o hiç özlemiş gibi durmuyor 😒😞

• O kız sana yarın 'sıkıldım' ya da 'ben farklı biriyim seni üzüyorum' gibi bahaneler deyip gidecek haberin olsun. Ayrıca karakteri bu felan diye de bir şey yok. bir insan sevdiyse mafyaysa, papatya olur. Peki şimdi sen ne mi yapcan. Hemen kendini geri çekiyosun ama fazla abartma trip atmış gibi durma yani. Seni dinlemesini sağla laflarıni dediklerini yapsın biraz kıymet bilmeli. Değer verdiğini anlaman gerek. Karakteri bu cümlesi yalan sevginin olduğu yerde

1|0
    0|0
    • Beni sevdiginden gercekten eminim ama biraz farkli bir kiz. Bir rengi severmis gibi seviyor. Hatta kedilerini sevisine de cok * tanik oluyorum ve beni de sanki kedileri gibi seviyor. bir keresinde her seyden sikildim kafayi yicem diyip bir hafta bana gozukmemisti sesi solugu cikmamisti yasiyo mu ondan bile haberim yoktu. Ben yatagimda dort donup acaba iyi mi diye dusunurken wpden son gozukme saatlerine bakarken ogrendim ki o baska arkadaslariyla mesajlasiyomus

• Bunda da haklisiniz cunku bu halleri bir tek bana. Disarda konustugu duzenli muhabbettinin oldugu herhangi biriyleyken her hareketine dikkat eder karsisindaki yanlis anlamasin diye. bir keresinde, baskalarina gosterdigin guler yuzun onda birini neden bana gostermiyosun diye sormustum. Cunku sen ne olursa olsun yanimda olursun demisti.

• Senin onu değil kendini düşünmen gerek artık. Kendine acı çektirme bence hiç. Acı çekmen doğru değil bu durumda. Beynin sana oyun oynuyor gelme oyunlara, düz mantık düşün

• Bende ayni durumdaydim dominant olcaksin kardesim isine gelmiyosa gönderceksin biraz sert olcaksin ozaman degerini biliyolsr

0|1
    0|0
    • Bazi zamanlarda onun sevgisizligine dayanamaz halae geliyorum uzaklasiyorum telefonumu kapatiyorum kendimle basbasa kaliyorum ve telefonu actigimda agliyor oluyor ama sonra yine eski haline donuyor :(

• Sevgilin cok degisikmis onunla bir konus bence
    Eger senin sözlerin icin siktin, baydin diyebiliyosa senin onunla bunlari acik acik konusmaya hakkin var

0|0
    0|0
    • Ona ne diyebilirim ki degismesini isteyemem cunku fikirlerine dusuncelerine karisilmasindan nefret eder. Sen benimsin gibi siradan bir cumleyi bile ozgurlugune bir saldiri olarak gorup rahatsiz oldugunu soyler. Eger ben ve kendi karakteri arasinda kalsa biliyorum ki anlasamiyoruz deyip terk eder beni. Ne yapacagimi gercekten bilmiyorum

• her zamanki ilgini bir anda geri çek
    surekli de. iltifat vs etme nötr ol
    az bir meraklansin bakalım nolacak

0|0
    0|0
  • madem adam gibi seviyon , niye adam gibi seveni sevmiyon , beni sevdiğinden şüphem yok diyooon , kız benle ilgilenmiyo diyon. HACI SEN NE ANLATIYON?

0|0
    0|0
    • Insan ikinci kez asik olabilir mi? Ben ondan baskasini nasil severim. Bana dusmani gibi de davransa onun yaninda olmak isterim

• en uzun aşk 2 sene sürer. dünyada geçici olmayan bişey yoktur kardeşim. bence bundan sonrası için kendine daha fazla saygısızlık etme. alttan alan sen olma fazla ilgi göstermeki kıymetini anlasın seni garanti görüp de saçma sapan tavırlara girmesin. biraz da o düşünsün, kıskansın. zaten biraz seviyosa bu taktik işe yarar sevmiyosa da en azından kendine saygın kalır. iyi gelecer...

• yazık ediyorsun bu kızla kendine.. Hayvanları benim kadar seven yoktur heralde kendi uykumdan hastalığımdan yemeğimden önce onları düşünürüm ama sevdiğim insanları da aynı şekilde eğer bir insanın içinde gerçekten sevgi kıvılcımları varsa ve bunu esirgiyorsa kendi kendine yazık eder bilim sanatını alsın başına çalsın estetik ince bir ruhu olmayan bir insann hayvan sevgisine de bilim de sanat sevgisine de lanet olsun sana kız mı yok sen sallama onu bakalım aynısını yap bak nasıl çirkefe dönecek yeminle yap aynısını peşinde koşar ama değmez yazık etme kendine

0|0
    0|0
  • Kizi bir psikologa gotur hayrina

2|0
    0|0
  • Sert kız imaji jskskdn

0|0
    0|0
  • ulan biz sap millet sevgilisini etrafinda dort donduruyor :D lanet olsun dunya.

1|1
    0|0
  • Zaten böyle erkekler hep böyle kızları bulur. 😤

1|1
    0|0
    • Cok dogru söyledi türkiyede insanlar sevgililerinden sevgi sözcükleri bekli kizda sikiliyo insanlar birbirne hep ters düsüyo

Benzer Benceler

Yükleniyor...