Esinle nasil tanistin?

Ay arkadaslar burada sizin yazdiklarinizi okuyunca ozeniyorum merakaniyorum o yuzden gizliden yaziyorum actigim uc konudan biri bu sekilde de :D hic esiyle sevgilisiye ummadigi bir anda herseyden umidini kesmisken tanisan var mi. anlatin biraz hosuma gidiyo :) yine bu tarz bir sitede okumustum bir kiz esiyle cocuklugundan beri ayni mahallede oturmus birbirlerini taniyolarmis fakat muhabbetleri yokmus sonradan ikisi ayni sehire okumaya gidiyolar tanisip kaynasiyolar evleniyolar. cok hosuma gitmisti dusunsenize ya cok tatli degil mi sizcede. sizinde varsa anlatin :)

0|0
619

En İyi Kız Görüşü

• nişanlımla tanışmadan önce hayatı fazlasıyla hafife alıyodum ne gem belliydi ne gündüzüm kafama göre bir hayat yaşıyodum ben avrupa yakasındayım nişanlım anadolu tweterda bir ara fenomen bir tiptim yaklaşık iki sene önce.. Onunla da arada bir tivitleşiyoduk.. İşim çıktı karşıya geçmem gerekti tesadüf eseri çarpıştık ilk görüştü kar yağıyodu Mart da.. O gün bugündür bu tesadüfü değerlendirdik askere yolladım şafak sayıyorum.. :))

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• benim yokta arkadaşımın hikayesi var... arkadaşım bir dergiye üye dergiden bilgi vermek için bir kız arayıp duruyomuş bir olmuş iki olmuş üç olmuş derken arkadışımla iyice kaynaşmışlar işte sesin çok güzel seninde sesin çok güzel derken şimdi bitane çocukları var... :) kısmetin nerden geleceği belli olmaz... :)

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

518
  • Antalyaya 1 günlüğüne gittiğimde yemek yiyoduk bir otelde. Kendisi Osmanlı Mutfak şefiydi. Müşterileriyle ilgilenioken onların ne özelliği var şefler ilgilenio da bize ilgi gostermiolar demiştim. Garsonlardan tabi hemen yetiştirmiş. Kim bu diye gelmişti öyle tanismistik 😊

0|0
    0|0
  • Biz kalabalık bir caddee tanıştık. O arkadaşlarıyla müzik yapıyordu sokağın kıyısında yere oturmuş, bezgin, bitkin, sıkılmış, huysuz. Asla aklıma gelmezdi hayatımın aşkının o adam olacağı. Selam versen yüzüne bakar öyle kafasını eğer sadece. Öyle gıcık ve sessiz bir adamdı. Gel zaman git zaman tabiki hayat kaderi birşekilde birleştiriyor. Ve hiçte orada gördüğüm adam değil artık Ozamandır bu zamana birlikteyiz.

0|0
    0|0
  • Sabah kalktim yuzune baktim uyandi ismini sordum soyledi boyle tanismis olduk

0|0
    0|0
  • Eski sevglimle antalyada tatilde tanistik kiz arka sokakta cikti saka gbi la ama evlenmedik :D

0|0
    0|0
  • sitede evli oranı fazla değildir, pek hikaye çıkmaz

0|0
    0|0
  • Az dedikoducu değilsin...

0|0
    0|0
  • Daha tanışmadık :D

0|0
    0|0
  • daha tanışamadım :)

1|0
    0|0
  • henüz tanışmadım..

0|0
    0|0
  • dün gece bar da tanıstık evet.

0|0
    0|0
  • bulucan birini çekirge az kaldı sabret :))

0|0
    0|0
  • Tanışmadım.

0|0
    0|0
  • Olsaydı güzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • kütüphanede

0|0
    0|0
  • Hangi eş 😂😂😂

0|0
    0|0
  • bunu bende merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Burdan dün gece tanıştık sanırım evleneceğiz

0|0
    0|0
  • Yokyaaaa :) senin yokmuu

0|0
    0|0
  • görücü üsülü tanıştırıldık

0|0
    0|0
  • söylemem kimse bilmiyo :D

0|0
    0|0
  • Eş adayı yok ortalıkta daha :D

0|0
    0|0
  • Yook henuz umudu keseli cok oldu gorucu usulu.

0|0
    0|0
  • Abla ne evlenmesi ben oturup 5 ek konusmuslugum yok kizlarla

0|0
    0|0
Yükleniyor...