Kisaca detayi okur musunuz? Aralarinda buyuk ihtimalle birsey yok demi?

Bir kizla erkek sohbet ederken, kizin arkasindan iki kiz arkadas daha geliyor. Diyelim cocugun ismi Ahmet. Kizlardan biri Ahmeet diye sesleniyor cocuga. Ahmetle sohbet eden kiz aninda arkasini donuyor ve rahatsiz oldugu her halinden belli. Ve yine aninda yok oluyor ordan cocuga iyi gunler deyip. Yarim saat sonra bu iki kizla karsilastiginda yuzlerine bile bakmiyor.

Evett bu Ahmetle sohbet eden kizla aralarinda birsey yok, ilgi tek tarafli diye tahmin ediyorum. Sizce?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• aralarında bir şey olsa kız orayı terketmezdi. yani ben olsam asla gitmem eğer aramızda bir şey varsa dururdum.

0|0
    0|0
    • Ben de oyle dusundum. Yazik galiba ilgisi var ama cocugun yok. Olsaydi o ozguvenle bizim ordan yok olmamizi saglardi bir sekilde...

• kendisininde yoktur bence ya. Çünkü kendimde düşündüm normal arkadaşım olsa bende giderdim onun diğer arkadaşlari gelince.

• Belki kizlardan birinin cocukla arasinda bsy oldugunu dusundu? Kiz cunku baya seslendi uzatarak ismini :D bakisi da cok tuhafti yani oylesine merak edip bakmis gibi degildi. Belki de bana oyle gelmistir olabilir yani

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmetten uzak durun bence

1|0
    0|0
    • Neden?

• Cocuk hakkinda bilgi vermedim ki :D

• Olsun hissettim ben ahmet göründüğü gibi bir değil bence

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
  • Iyi bildigim turkce kurslari var senin icin indirim alabilirim

0|0
    0|0
  • ahmet sibel'den uzak dursun__

0|0
    0|0
  • Co karman corman anlatmissin ya bune

0|0
    0|0
    • Nesini anlamadin canim?

• Ben anlamadim ya :D aman oyle birseyler iste ama sanirim sibel ahmetten hoslaniyor demi? :D

• E yani ihtimal sadece :)

• Ahmet * olabilir dikkat etmek lazim

0|0
    0|0
  • 2016 öss sorusu

0|0
    0|0
  • ilgili sadece kızlar mış :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...