Erkekler, sizce sizinle iyi gecinmemiz neye bağlı anlaşamak icin ne yapmamız gerek (seviyeli ltfn) ?

Sizce sevgiliyle veya yakın arkadaşla kısacası erkeklerle iyi anlasmamiz neye bağlı ne yapsak daha iyi anlayabiliriz sizi anlamadigimiz yerler neresi

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekleri anlamak diye bir şey yok bence. Erkekleri yaşamak var. Beraber, güzel vakit, güzel sohbetler ediyorsanız, yeter. Kısaca kalabalık bir ortamda yapılan bir espiriye kimsenin gülmediği ama sadece senle bir erkeğin anlayıp birbirinize bakıp gülüşüyorsanız zaten o erkeği anlamışsınız demektir bana göre :)

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkeğine güven vereceksin en zor zamanında yanında olacaksın onu cesaretlendireceksin herkes vazgeçtiğinde sen vazgeçmeyeceksin ona huzur vereceksin.

1|0
    0|0
  • Hersey temiz masum sevgi dolu ve mutluluk icinde olsun. Hicbir zaman art niyet olmasin kotuluk olmasin. eger cocuklugumuzdaki gibi olursak bu yeter bize diye dusunuyorum...

1|0
    0|0
    • Çocuk kalabilenlere selam olsun ama birçoğumuz onu kaybettik

• O insanı bulsam bile benle çıkarken değişir benimki öyle bir şans 😐

• Hayirlisi olsun...

• Mesela sevgilim bana tatli yapip getirse beraber yesek cok mutlu olurum

1|0
    0|0
  • ya herseye evet demeniz lazım ama bence hic bir kızda yapmasın bunu

1|0
    0|0
  • Karşındakine güven yeter o güveni sende gördüğü zaman zaten başkasına bakmaz ama yavşak zihniyetler hariç la bana güven iyi nede olsa diyim raydan çıkanlarda var onara dikkat :D o insan kendini belli eder zaten :)

1|0
    0|0
  • Kadınlar günlük galiba 20.000 kelime kullanıyormuş ( araştırmalara göre )

Bizim üstümüzde harcamayın yeter :)

1|0
    0|0
  • Nasıl bir kadının istek ve arzularina göre hareket ediliyorsa erkeğin de isteklerine göre davranmalı bir bayan

1|0
    0|0
  • Söylediğiniz kelimelerde tek anlam olması kısaca samimi olmanız yeterli. S.

0|0
    0|0
  • Ahlakli saygilo inacli ibadetini yapan biri ile es olmak icin konisurum ama kizdan pek arkadas edinmem

0|0
    0|0
  • Trip atmayan kıza can feda

1|0
    0|0
    • Biz kendimizi tutuyoruz ama siz bazen ısrarla hakediyorsunuz 😊

• Ben anlamam abi erkek bu kadar eziyeti hak etmiyor

• Evet haketmiyor cidden 😊

• Telefonumuzu kurcalamayın yeter :)

1|0
    0|0
  • itaatkar ve sadık olursanız bu iş tamadır