Hoslandigim bir erkege nasil acilabilirim?

benim üst sinifima giden bir cocuk var. Cok tatli gülümsüyor ve beni her gördügünde selam veriyor. facebookda konusuyorduk, ama hic kendiliginden yazmiyordu, hep benim baslamam gerekiyordu ve soguk bir tavri vardi. fakat face ini silmeden önce bana numarasini yolladi ve bana ona whatsappdan yazmami söyledi... simdi bu soguk yazismalar whatsappden devam ediyor.. ama onu gördügümde hep güler yüzlü, hatta gecen hafta yanima geldi ve nasil oldugumu sordu, ve bana göz kirpip gitti. Ertesi günü onu gördügümde tokalastik bile, ve ben hisslerimden emin oldugumu anladim, ayak üstü konusuyorduk ve hep gülümsüyordu Ona acilmak istiyorum ama reddedilmekten korkuyorum ve belki benimle oynuyordur? nasil acilabilirim? onun bana karsi hisleri olup olmadigindan bile emin degilim.. baylar: sizce bu normalmi, siz görüsmek istemediginiz bir kiza numaranizi yollar miydiniz?
ve sizce bir erkege acilmanin en iyi yolu ne?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler kızları bitek sevgili olarak görmez onlarla diğer erkek arkadaşları gibi nasıl samimiyse öyle olur yani bn öyleyim. Ama hoşlanıyorsanız mesajla falan olmaz. İlla sevdiğini söyleyeceksin diye bişey yok davranışlarınla belli et. Onundasöylemesi gerekmez davranışlar yeterli. Kafeye falan gidin buna aptalca aptalca bak gülümse masaya diyeceklerini daya yüzüne yumruklarını koy gülümse bak anlamazsa ztn anlamak istemiyordur

0|0
    0|0
    • cafeye nasil gidicez * bu acilmaktan bile daha zor ahahahahha

• Mesela bir şeyi bahane et yürü bildiğin bir kafenin önünden geçir gel birqz oturalım de. Seven insan bir bahane yaratır tesadüf gibi aya gitse gene çıkar karşısına

En İyi Kız Görüşü

• bebeğim sana açık olcam... çocuk senin ona olan ilginden hoşlanıyor.. fakat seninle sevgili olmak isteseydi emin ol bunu söylerdi... bence konuşma.. lisede ben de bu hatayı yapmıştım.. aşkından gebersen bile bir erkeğe asla ilk söyleyen taraf olma... ilgini seviyor egosunu tatmin ediyor.. sana göz kırpıp umut verip ilgini sıcak tutuyor.

0|0
    0|0
    • cok kötü birsey bu, ne yapabilirim? komple silmelimiyim?

• ok 1 ay sonra soruyu güncelle gelişmeleri takip edelim :) unutma istikrar önemlidir

• okey anlastik :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

010
  • kuytu köşede cek konuş cesaretini topla ölüm yok nolcak duygularını içini dök tabi cok abartma dön git cevap icin yanına gelir

1|0
    0|0
    • sanirim haklisin

• bir erkek olsaydim, acilip acilmamakta kafamda bir soru olmazdi zaten, kesinlikle acilirdim, ama kiz olarak bu durum dahada karisik

• arkadaş ne farkeder böyle dedin 1-0 kaybettin :)

• Çok akıcı yazmışsınız.. fazla ilgili oluşunuzdan zaten bu kızın bana ilgisi var diyordur içinden lakin bir çok erkek kız tarafının fazla istekli olmasını sevmez ve kızı basit görür ne yazık ki bu durumu fazla uzatmadan açılın o kişiye... tabi ret etme olasılığı nedir bunu siz bileceksiniz artık.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal hoşlanıyordur ama Sen açılma sakın , bekle o açılsın

0|0
    1|0
    • neden? o bana yazmiyor bile :(

• belki en mantiklisi o, sabirli olup beklemek ama ya hic yazmayacaksa?

• O da sana bir tecrübe olur ilerde hoşlandıklarına karşı acele etmezsin.

• Soyunarak diyeceğim çoğu kişi bu espriyi anlamayacak ve beni topa tutacak. o yüzden demiyorum... gidip yüzyüze konuş direk açıl duygularından bahset hislerini anlat... reddedilirsen de reddedilirsin ne olacak yani

0|0
    0|0
  • Her gülümsüyen sana yüz vercek diye birşey yok oğlan seni sevdiği bir arkadaşı olarak görüyordur o yüzden gülümsüyor selam veriyor

0|0
    0|0
  • Anladık aşıksın.

0|0
    0|0
  • cocuktan ben bile etkilendim mk

0|0
    0|0
    • hahahahhaha gece gece güldürdün sagol

• boşver açılma platonik kalsın :)

0|0
    0|0
    • ama platonik cok zor...

• lütfen acik konus

• she-ra da benim düşüncelerimi daha net açıklamış.. ayağına gidip konuşman hata olur.. sonra aylarca sürecek bir depresif duruma düşersin kendine saygını da kaybedersin.. ama yaşamadan da öğrenilmez tabi..

• yelkenleri indirerek.

0|0
    0|0
  • Selam ver konus zaman biraz gecer aradan acılırsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...