Sınav senesi bide ustune şuana kadar kimseyle çıkmamis cok guzel bir kizla cikilabilir mi?

Kiz cok guzel ve caliskan. Ustune bir de sinav senesi ve kiz suana kadar herkesi reddetmis. Ama biz surekli bakisiyoruz boyle bir kizla cikilabilir mi? Yani sadece zevk icin mi bana bakiyor?

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• bekı etkılenmıstır senden neden olmasın... herkesın bı ılkı vardır

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • Himmm

0|0
    0|0
    • Lise sondayiz bu sene kolej acildi ikimizde oraya gectik en bastan beri bakisiyoruz arkasini donuyor falan. Neyse 15 gun sonra falan ilk defa ben 13. soruyu yapan var mı dedim bana dôndu ve ben yaptim dedi bende aldim teste baktim sonra geri verdim hemen sonra 2 saniye sonra tekrar dondu al yaz istersen dedi bende tamam dedim 5 dk sonra bana tekrar dondu ve 6. soruyu yaptinmi dedi evet dedim kalktim ona soruyu cozerken elinde tuttugu kagit inanilmaz titredi kiz cok caliskan ve cok guzel bu yuzden zamana yayacaktim ama bunu direk adim olarak gordum sonra ertesi gun buna konusalim dedim tamam dedi kantine indik falan hersey super ben mal gibi kaldim 10 saniye kiz sandi konuya girecem halbuki sadece tanisacaktim kiz dedi o konulara girme sonra mecbur dedim sadece sana duygularimi soylemek istedim falan sonra ee dedim ben bisey dusunmuyorum dedi ve ben sikinti yok diyip kalktim oyle iste 10 gundur surekli beni kolluyor yine yan gozle. Bakısiyoruz hala ama ben takmiyorum. Ne dusunuyorsun?

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...