Üniversiteli cocuk liseli bir kızla tanısıp onu nasıl etkiler ve etkilemeye calısır?

Üniversiteli cocuk liseli bir kızla tanısıp onu nasıl etkiler ve etkilemeye calısır? ona tanısırken ne gibi sorular sorar?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Züppe zengin ehliyetsız baba arabası kullanan bir kişiliğe bürünerek ask fm kullanarak falan, kimi liseliler var üniversite mezunu kezbanlardan fazla biliminsanı olur kimileri var orta okul çağındaki bir kızdan daha kezban, soru cok kapalı cok gizli, inputlar yetersız, cevaplandırmak zor dostum

0|0
    0|0
    • Ben üniversiteye giden bir cocuktan hoslanıyorum. Konusuyoruz ama cok az zamanım var 5 dk falan ve sabahları konusabiliyoruz ve ne konusabilirim. önceden konustuk birbirimizle ilgili sorular sorduk ilk o benim yanıma geldi. Merhaba dedi ben de merhaba dedim sonra aaa sen... teyzenin kızısın dedi ama o benim adımı bilmiyor ben de onun adını o kadar konustuk ama birbirimizin adını bilmiyoruz. neden adımı sormadı? gelecekteki planlarıma kadar sordu. ve ne konusabilirim yardım?

• Hala günaydın falan diyor ama adını bilmiyorum ben mi sorsam acaba

• günaydın dedikten sonra sohbet aç, okuluyla ilgili bir konudan bahset, sonra isminizi de öğrenseydim iyi olurdu de

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28
  • Tanışmak için çok yol var absürd bir şey demediğin sürece karşındakinin niyeti varsa tanışırsın etkilemekse mimik tip karizma gibi etkenlere bağlı

0|0
    0|0
  • üniversiteli çocuk liseli kız ile üniversitede kız bulamadığı için cinsel ihtiyaçlarını gidermek için çıkar

1|0
    0|0
  • bir soruyu niye sordunki simdi?

0|0
    0|0
    • Biri benimle tanısmak için geldi de arkadasca mı diye merak ettim

• Hmm güzel kizsin ciddidir niyeti ama kendini fazla seyapma biraz agirdan sat

• bende bunun yolunu arıyorum :D

0|0
    0|0
    • Sen nasıl sorular soruyorsun

• Ben de üniversiteye giden bir cocuktan hoslanıyorum. Konusuyoruz ama cok az zamanım var 5 dk falan ve sabahları konusabiliyoruz ve ne konusabilirim. önceden konustuk birbirimizle ilgili sorular sorduk ilk o benim yanıma geldi. Merhaba dedi ben de merhaba dedim sonra aaa sen... teyzenin kızısın dedi ama o benim adımı bilmiyor ben de onun adını o kadar konustuk ama birbirimizin adını bilmiyoruz. neden adımı sormadı? gelecekteki planlarıma kadar sordu. ve ne konusabilirim yardım?

• *gelecekekteki planlarını sorması normal hani bende yeni gördüğüm birine muhabbet açarsam sorarım... Seninle konuşurken gözlerine bak.. Sakin mi heyecanlı mı? sadece ona bk... ama dediğim gibi yani bir insan anlar birinin kendini sevdiğini falan anlar mutlaka...

• Kendi tecrübelerinden yola çıkacağı kesin

0|0
    0|0
  • O kadar yoklukta ise etkileyecek kapasite yoktur.

0|0
    0|0
  • Kız da üniversiteye gitsin... neden gitmiyor.

0|0
    0|0
  • gerek var mı bunlara :D

0|0
    0|0
    • Biri benimle tanısmak için geldi de hangi amacla yaptı merak ettim

• Bu ne sapıkça ilişki ln

0|0
    0|0
  • Liseli kiza universiteli erkek olsun yeter 😂

0|0
    0|0