İlk ilişkim yalanı?

Bir kızın daha daha önce ilişkisi olup olmadığı nereden anlaşılır?

0|0
128

En İyi Kız Görüşü

• Utangaç ve yanında nasıl hareket edeceğini bilmiyorsa ve biraz fazla heyecanlıysa ilki olabilir

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

118
  • Utangaç biri ise olabilir ama en onemlisi tecrübesizliğini belli eder genelde öpüşme konusunda anlaşılıyor
    Tecrubesizlikleri ile anlayabilirisn

1|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde anlayamazsin yasamadim der yaşamaya kalkarsiniz utangaclik rolü yapar bilmiyomus gibi davranır şahsen çok tehlikeliyiz

2|1
    0|0
  • seninle olan konuşmalarına bak profesyonelce akışkan konuşuyorsa senden çekinmiyorsa ilk değilsindir haberin olsun

0|1
    0|0
  • Hal ve hareketinden anlaşılır. Bir kızın daha önce hiç sevgilisi olmamışsa ne yapacağını bilmez, utangaç olur ve çekingendir.

0|1
    0|0
  • Davranışlarından. Ben on dört yaşındayken en iyi arkadaşım bozmuştu kendini. Her beş konudan üçü cinsellikti. Sonra dan anladım ki on üç yaşının yaz tatilinde bozdurmuş kendini. :/

0|0
    0|0
  • neden böyle bir takıntın var?
    senin ilk ilişkin mi?

0|0
    0|0
  • Zor ama yolu var mesela opusme esnasinda anlarsin veya sordugunda ciddi durar ve biraz kizgin bakarsan soyleyebilir

0|0
    0|0
  • ya her turlu eleverır kendını.. sen yeterkı bıraz ınsanlarla ıclı dışlı yasamıs ol

0|0
    0|0
  • Yapmanı istemediği şeyler listesini burnuna dayamışsa tecrübe konuşuyor demektir. :D

0|0
    0|0
  • Sevdin aşık oldun her şey bitti bu mu kaldı lan? Sen bu zamana bak kardeşim benden sana bir tavsiye.

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın sadece bir yerde ayrıntı verene kadar.

0|0
    0|0
  • bak kardeşim tecrübeli birisi olarak cevap lama gereği duydum anlaşılmaz denilmiş ama anlarsın nasıl diye soracak olursan bir şekilde tavırlarıyla yaklaşımlarıyla kendisini ele verir mesela en basiti aranızda duygusal ya da daha özel bir paylaşımınız olduğunda gerek konuşarak gerek yaşayarak bunu anlayablirsin mesela özel şylr yaşayp ya da konşcksınz ama sana diyor ki ben bnları daha önceden kmse ile konnuşp pylaşmadm snde görüyosnki sanki evlenip ayrılmş hrşeyi yaşamş bir kadın gibi seni mutlu etmesini biliyor bu durumda şüpheye düş yani bunların hepsini kafasında kuruyor olamaz yaşnmşlkla ilgilidr güvenme yani...

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • Anlasilmaz. İlk olsan nolur son olsan nolur

0|0
    0|0
  • Malesef anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Sorarsın, o da cevap verir. Ya da sorma sana ne.

1|0
    0|0
  • Bunu zamanla anlayabiliriz :)

0|0
    0|0
  • Oncesini birak gelecege bak

0|0
    0|0
    • Orası öyle canım ama neden böyle söyleme gereği duyarlar ki :)

• Cekinio kiz heralde ustune gitme

• Şu an öyle biri yok geçmişten bahsediyorum :)

• O değilde beni terk eden insan ilk sevgilim olduğu halde inanmadi bu yalaninla daha fazla yurutemicem dedi gitti arkadaşlarının aklına uyup

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...