Konuştuğum çocukla ayrıldık. Sizce o mu hatalı ben mi?

Arkadaşlar baştan söyliyeyim hatanın büyüğü bende ama onunda beni böyle testlerde geçirmesi doğru mu sizce? Konuştuğum çocuk Diyarbakırlıdır ve zengin aşiretlerden birini soyadını taşıyor. Tabiki ben bunu sonradan öğrendim. Eee tabi flört dönemi ilerleyince haliyle ailen ne iş yapıyor diye sordum. Çünkü inanılmaz zenginler. O da dedi ki söylencek bir iş değil boşver. Neyse biraz ısrar ettim felan katırcılar filan dedi ama sen bile unut bunu dedi. Ben de ilk ne olduğunu anlamadım ama internetten baktığım Kaçakcılığı sembolize ettiğini anladım. Ailesi kalabalık bir ailede olunca ve doğulu olunca (ırkçılık yapmıyorum ) inandım. Ayrıca aielesinde bir kaç kişide hükümlüydü. Gel zaman git zaman bir arkadaş ortamında ağızımdan kaçırdım bunu. Sonra onunda akabinde benim ağızımdan kaçırdığım kız onunla bir muhabbet arasında (adamalr katır besliyor ) gibisinden bir espiri yapmış. Konuştuğum çocukta benim boşboğazlığımı anlamış tabiki ve bana söyledi. Tabiki burada rahat anlattığıma bakamayın baya bir tartıştık. Sonradangerçek işlerini gösterdi ve benim laf taşıyanalrla işim olmaz dedi ve gitti. Bana test uyguladı yani aklınca. kabul ediyorum hata bende ama sizce bana böyle testler uygulaması normalmiydi?

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• Bence o haklı... onun için önemli olan birşeyi gizlemen gerekirdi. Güven testi yapmış sana ve kaybetmişsin. Belki senin için iyi olmuştur. Feyz al tekrarlamazsın bir daha.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Test yalan aşiret Diyarbakır'da olmaz. Çocuk sıçınca sana test yaptım diyerek tekrar ailesinin gerçek işini saklamaya çalışmış

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36
  • Orada problem test degil senin sevgilinle olan muhabbetini anlatmis olman. Gercek islerini soylese ve sana kimseue soyleme dese ayni şeydi.

0|0
    0|0
  • Boylesi daha iyi olmus bosver nabicaksin oyle belali bir sulaleyi basina sardirip

1|0
    0|0
  • test neden yaptı ona güvensizlik verecek bişey mi yaptın

0|0
    0|0
  • evet normal

0|0
    0|0
  • Neymiş gerçek işleri

0|0
    0|0
  • iyi yapmış uyarmış seni başta kimseye söyleme diye