Siyasi görüşlerimizin arasında dağlar var. Sizce ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Bir kızdan hoşlanıyorum. Ama siyasi görüşlerimizin arasında dağlar var. O komünist ben ülkücüyüm ve hiç canlı olarak birbirimizi görmedik. İnstagramda gördüm resmen eridim o kadar saf ve masum bir güzelliği var ki. İlgisini çekmeye çalıştım mesaj attım cevap vermedi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Beğenilmeyecek biri değilim ama sanırım siyasi görüşümden dolayı cevap vermediğini düşünüyorum. Bu kıza kapıldım resmen. Off ul*n off ilk defa böyle birşey geliyor başıma.
Güncellemeler:
Olayı kapattık arkadaşlar sağolun

0|0
52

En İyi Erkek Görüşü

• Davana aykırı hareketler yapma. Ben Türkçüyüm anası babası göçmen olsa bile evlenmem safkan Türk kızı olmak zorunda bizim iş daha zor. Siyaset Aşk'a engeldir.

0|0
    0|0
    • Davama aykırı hareket yapmıyorum kardeşim sonuçta o da TÜRK. Haklısın bizim gönül işlerimiz bile zor.

• teşekkür ederim :)

• Rica ederim doğruları söyledin kardeşim.

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

41
  • Ya tam ayrıl dıycektım ama ılışkı bıle yokkı. Sıyası gorus fıkrı senın fıkrın belkıde sevgılısı vardır ya da her yazana cevap verıcek halı yok.

0|0
    0|0
    • her önüme gelene yazan biri değilim zaten sevgilisi yok ayrıca olsa bir yorum bir resim olurdu

• Iyıde o senın nasıl bırı oldugunu bılmıyorkı. guzel kızlara sureklı mesaj gelır zaten ama soyle soylıyeyım benım sıyası goruşume ters bırınden hoşlansamanlasamaz ayrılırdım.

• Haklısın da kalbe söz geçmiyor şimdi diyeceksin daha konuşmamışsınız bile ama bu işler konuşmayla da olmuyor bazen

• bnce bastan böyle sorunlar varsa hıc boşuna asık olma.. bırak gtsn

0|0
    0|0
    • ama vazgeçemiyorum gece uyurken bile resimlerine bakıyorum :(

• bence siyaset aşka engel olmamalı

0|0
    0|0
  • olmaz ben de komünist bir kız olarak söylüyorum

0|0
    0|0
    • Bende Ülkücü bir adam olarak olmazsa olmaz diyorum.

• komünist ol sende bir işe yaramış olsun instagram

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...