Bu kizlarda bir dengesizlik yok mu? Neden bu kadar dengesizsiniz?

Simdi buraya ideal erkek nasil olmali sorusunu sorarsak herkes fiziksel ve duygusal seyler yazacak.

Uzun boylu olsun, renkli gozlu olsun, hafif maco olsun, kasli, zeki, yakisikli olsun.

Ya da sosyal olsun, durust olsun, sadik olsun, empati kursun vsvs.

Simdi istediginiz bu.

Ama bir erkek cikip da uzun boyluyum, zekiyim, yakisikliyim, sadigim, kasliyim vsvs dedigi zaman pek sallanmiyor. Hatta sie deniliyor. Hee hee mukemmelsindir kesin mk deniliyor.

Bu kizlar ne istiyor? Butun bu ozelliklere sahip birisinin mutevazi olmasini mi? İyi de oyle erkek sizi ne yapsin hic dusundunuz mu ya da aynaya baktiniz mi?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Yha hyr aslinda cok haklisin.. dogru biz cok dengesiziz. Ben bile hemcinslerimi anlamiyorum.. ama ben sana yinede soyluyeyim bir erkek cok yakisikli olmali ama ayni zamanda rahat olmali sanki pesinde 100kiz varmis gibi davranmali yoksa ezik gorunur yapmacik olur // bide kiza sizli bizli konusmamali bence bu cok sacma.. bide espri yetenegi oldumu bence tmmdir..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Mantıklıymış 😁😁

1|0
    0|0
  • Mütevazilik istiyorlar.

0|0
    0|0
    • Yani istemeye doymuyorlar iste. Adam mukemmel olsun bir de mutevazi olsun. Ustune krem santi olsun, tarcini olsun olsun olsun

• Tarcin sevmem :D

Benzer Benceler

Yükleniyor...