Sınıf arkadaşım?

Arkadaşlar bizim sınıfta bir çocuk var. Arkadaşlarım bana senden hoşlanıyor bence dedi. Benim yanım boş oturduğum sırada tek oturmayı tercih ediyorum. Çocuk bahane bulduğunda benim yanıma oturuyor oturduğunda da çok kasıyor kendini benim tarafıma donmuyo diğer tarafa donuyo neyse kitabı olmuyor benim yanıma geliyor ama başka tek oturup kitabı olan bir erkek daha var neyse birdee benimde kitabım yoktu zaten o kitaptan işlemiycektik birsürü olmayan kişi vardı yine kitabı geldi senindemi kitabın yok dedi geldi oturdu yine derste uyuycaktım hoca bişey dermi felan konuşuyoruz yatıcam işte sıraya hırkamı veryimmi dedi herşey buraya kadar hoş duyan birisi senden hoşlanıyor der ama bugun öğleden sonra arkada arkadşlarım oturyo onların arkasna geçti işte onlarla muhabbet felan etti acaba diyorum ki arkadaki arkadaşımdan hoşlanıyorda beni yakın olmak için mi kullanıyor sizce fikriniz ne?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Surekli böylemi geçiyor , sohbet samimiyet falan yok mu aranızda

0|0
    0|0
    • Yani konuşuyoruz soğuk değiliz tabiki

• Birilerinin dikkatini çekmek istiyor olabilir mi seni kullanarak

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Hoşlanıyo ama senden utanıyo çekiniyo ona sıcakkanlı davran o sana acılcak...

0|0
    0|0
    • Hayır hayır yanlış anladın açılmasını istemem aksine umutlanmasın istiyorum.

• o zman sogukkanlı davran başından deff et:ssjjsjs

• Anlaşılmadı :D

0|0
    1|0
  • Hoşlanıyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...