Yardımcı olun nasıl davranmalıyım?

Arkadaşlar, yaklaşık 1.5 aydır tanıdığım bir kızdan hoşlanıyorum. 2 hafta falan mesajlaştık her şey çok güzeldi. Sonrasında güzel bir sürprizle ondan hoşlandığımı söyledim, o da bana karşı boş olmadığını ama ağırdan almamız gerektiğini uzun bir ilişkiden yeni çıktığını söyledi. Sonraki gün de yeni bir ilişki için hazır olmadığını ve beni kaybetmek istemediğini arkadaş kalmak istediğini söyledi. Hala mesajlaşıp görüşüyoruz, bazen flört aşamasına da geliyor olay ama bazen de mesajıma cevap bile vermiyor. Ben bu aşamada neler yapıp kızın ilgisini üstüme çekebilirim? Yani aslında ilgisi de var ama korktuğu veya çekindiği şeyler olduğunu düşünüyorum. Sizce bu belirsizliği nasıl sonlandırabilirim?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Dikitir git, hiç bir şey yapma. Kız seni egosunu tatmin etmen, sevilme, arzulanma ihtiyacını karşılamak için kullanıyor.

O umudun yüzünden hayatına sı#tırtma.

Hayatta bazı konularda kesin çizgilerin olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir süre mesaj atma ya da onunla konuşma meraklansın ve düşünmesine zaman ver

0|0
    0|0
    • anlattığım herkes benzer şeyler söyledi şimdiye kadar, ama o bir süre geçmiyor benim için. iki saat sonra mesaj atasım geliyor atmayınca da suçlu hissediyorum niye tutuyosun kendini diye

• kendine sahip çıkmalısın yoksa zor

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Bir şey yapmaya çalışma. Bırak kararı kendi versin. Anlayışlı davranrsan ilişkiniz daha uzun sürer

0|0
    0|0
  • Ustune gitme

0|0
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...