Bu çocuk ne yapmak istiyor söyler misiniz özellikle erkekler?

Staj yaptığım kuruluşta ki çalışan benimle ilgileniyor ya da ben öyle anlıyorum anlatayım bir bakalım siz ne düşünüyosunuz. Benden en fazla 3-4 yaş büyüktür. Ben rutin işleri yapıyorum bazen bana bakarken yakalıyorum mesela ben işleri bitirip döndüğümde öyle durmuş izliyor beni mi izliyor yaptığım işi doğru mu yapıyorum yanlış mı yapıyorum ona mı bakıyor bilmiyorum. Davranışları bana çok tutarsız geldi mesela çalışanlarla öyle yemeğine giderken dönüp dönüp bana bakıyor kapıda beni bekleyip kapıyı tutuyor ama hiç benimle konuşmuyor işle ilgili bir şey olduğu zaman konuşuyor bir de günaydın iyi akşamlar sadece bu kadar. Mesela bir gün staja gitmeme gerek yoktu ama sorumlu çağırdığı için gittim. Hoş geldin nasılsın gibi şeyler yok ama neden geldiğimi merak etti sanırım bana sormuyor da yanındakine soruyor abi sen mi çağırdın diye. Madem konuşmayacaksın benimle o zaman o hareketler ne kibar kibar kapıyı tutmalar bakmalar falan bu çocuk delirtecek beni ya tutarsız çocuk galiba sevgilisi de var fikirlerinizi söyler misiniz :(

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Memleket ne hale gelmiş ya. Kapıyı tutuyor diye, benden hoşlanıyor sanan insanlar var. Neymiş sürekli ona bakıyormuş vay anasını ya.

O küçük beyinlerinizi o küçük ekranlardan kaldırında, Avrupa'ya falan gidin ufkunuz açılsın. Medeniyet, kibarlık görün.

Ağır gelebilir ama size kızmıyorum kızlar. O kadar hödük herif varki memlekette kapıyı tutan adam, prens sanılıyor. Siz de haklısınız yani bir bakıma.

0|0
    0|0
    • Her kapı tutan adamı prens sanmıyoruz kibarlık nedir onu da biliyoruz tabi ki şimdi tüm olanları burada anlatacak değilim. O '' büyük beyninizle '' takılmayın bence buralarda harcanıyorsunuz çünkü.

En İyi Kız Görüşü

• Sen ona ilgi gösterme cünkü sevgilisi var herseyi zamana birak

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum ve öyle davranmaya çalışıyorum ama gerçekten sinirleniyorum artık onun bu şekilde davranmasına konuşmayacaksan ne o hareketler değil mi?

• Utangacdir ya da senin ona karsi ilgisiz oldugunu düsündügü icin konusmuyordur belki

• Diğer stajyerlerle gayet güzel konuşabiliyor ama benden mi utanıyor o zaman

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Sevgilisi varsa hiç bulaşma bence

2|0
    0|0
  • Hergün bu soruyu soruyo msun

0|0
    1|0
  • Senden hoslanıyor

0|0