Kizlar, boyle bir erkekle sevgili olur musunuz?

Tip 8/10 falan. Uzun boylu. Fit. Sık giyiniyor. Uni mezunu. Arabasi var. Sosyal, girisken, eglenceli birisi. Ama yerine gore de ciddi konusuyor. Ayda en az 2 kitap okuyor. Haftada en az 4 film izliyor. Bildigi 3-4 yemek cesidi var.

Yaninda balon tasiyor. Aglayan cocuklara balon sisirip veriyor. Cocuklari acayip seviyor. Kedi kopek seviyor. Size deger veriyor. Ama ne sicak ne soguk davraniyor. Ortasini buluyor. Hem romantik hem maco.

Bu adamla sevgili olur musunuz?

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Böyle bir insan olduğuna inanmıyorum ben açıkçası şahsen şurada ben kendimi anlatsam bütün kızlar çarpılır :) zaten kim anlatsa kendini iyi anlatır kötü yanlarını da anlat hayvanları sevmem vs. :D

0|0
    0|0
    • Kiskanma ergen

• Dalga geçmeye gelmiş olabilirsin veya ciddi yazıyorsun bu yazdıklarını eğer ciddiysen Allah yardımcın olsun cidden diyorum :(

• Kendini Baya iyi anlatmışsın fakat bunu yazdığına göre yalnızsın demektir O yüzden demek ki olmuyo biraz daha realist ol ;)

0|0
    0|0
    • Yalniz degilim sevgilim var. Ve her zaman da oluyor. Boyle bir adamin yalniz olmasi sence mumkun mu? Yalnizsa da kendi istegidir. Dogru kadini bulamamaktir. Da sen niye boyle atarlandin?

• Sevgilin olduğu halde başka kızlara yönelmek kişilik meselesi

• Bilmeden yorum yapip sonra da hakkinda bilmeden yorum yapanlari elestiren ergen sicmigi kadar olamaz

Yükleniyor...