Boşanmış biriyle ilişki yaşanır mı?

Arkadaşlar 25 yaşında bir bayanım. 32 yaşında biriyle tanıştım. kendisi doktor. bana fazlasıyla iyi davranıyor. tam hayallerimdeki gibi biri. fakat daha önce evlenip ayrıldığını söyledi. adeta şok oldumm. ben daha önce hiç evlenmedim fakat uzun bir ilişkim olmuştu. sizde ne yapmalıyım. kafam çok karışık yardım edin lütfen...

0|0
833

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğu yoksa sorun yok... Evlilik adına adam tecrübe yaşamış kötü bir durum değil bu. Neden boşanmışlar davayı kim açmış esas mühim olan bence bu. Tamam geçmişleri onları ilgilendirir ancak ya adam psikopat biriyse ve belli etmiyorsa ya şiddet yanlısı birisiyse öyle değil mi nereden bileceksin... Dikkatli adımlar atmanı tavsiye ederim. Hayırlısı olsun. ☺

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tabi iyi davranacak kotü davransa seni ayarta bilirmi

0|0
    0|0
    • Beni ayartıp eline ne geçicek? Adam parmağını şıplatsa ne kızlar bulur.

• tabi 3 5 ay o kullanır 35 ay başkası hayat öyle akıp gider işte

• Terbiyeni takın. ya da kapa çeneni.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

732
  • Elbette ilişki yaşanır, şahsın çocuğu yoksa tabii. Aksi takdir de çocuğu varsa sorun yaşayacağınızı düşünüyorum. Yaşında genç zaten.

Bir de mümkünse detaya gir, boşanmalarında ki sebep neymiş? Kaç yıl evliymiş falandı filandı.

Bol şanslar.

0|0
    0|0
  • Evlenip evlenmemesi hiç sorun değil bence eğer hoşlanıyor san ve iyi biriyse kaçırma bence böyle aşk yaşayan çok kişiler var rahat ol gayet normal bişey:)

1|0
    0|0
  • Niye yaşanmasın ki? sonuçta bu devirde ha evlilik yaşamışsın, ha uzun süreli bir birliktelik.. farkeden ne ki, kağıt parçası mı?

0|0
    0|0
  • eskisi karısı kafadan kontak ise adamın suçu varmıdır? ya da adam evlenince öküzleşmiş ise karısı evden kaçmış olamaz mı?
    evlilik kumar sayın bayan %50 mutlu olma şansın var.

0|0
    0|0
  • Hiç sorun etme bence asil o sevmenin sevilmenin ne demek oldugunu tam anlamiyla hissettirir sana.

0|0
    0|0
  • kafa sayısı kadar düşünce şekli varsa kalp sayısı kadar da sevme şekli var !!!

2|0
    0|0
  • seviyorsan seviyorsundur aması yoktur ama diyorsan sevmiyorsundur zorla sevilmez

1|0
    0|0
  • bütün boşanan insanları topluca katletmek lazım onların hiçbir şeye hakkı yok.

1|0
    0|0
  • ne olucak sanki bunlada iliskiye girersin yol verir en fazla

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok ki sende evlenip boşanmış olabilirdin. Seviyorsan sıkıntı yok bence.

0|0
    0|0
  • Eger iyiyse evlenip boşanması sıkıntı degildir insan olsun seni üzmesin yeterr

0|0
    0|0
  • Benim annemde boşandı. Onunda bir ilişkisi var. Gayet doğal bir olay

0|0
    0|0
  • bişey söylemeye gerek yok bunu sorabiliyosan senden olmaz demektir sen mutsuz olmaya mahkumsun..

0|0
    0|0
  • çocuğu yoksa düşünebilirsin.
    çocuk varsa zor iş.

0|0
    0|0
  • Erkekte zar yok. Sorun olmaz

0|1
    2|1
  • Yaşanır neden yaşanmasın ya

0|0
    0|0
  • Sen cinsel ilişkiye girmişmiydin uzun ilişkinde

0|0
    0|0
  • Doktorsa ver gitsin

0|0
    0|0
  • Anlaşa biliyorsanız daha NE

0|0
    0|0
  • Vur kaç olabilir. Aman dikkat :)

0|0
    0|0
  • Niye yaşanmasın. İnsan boşanınca zombi olmuyor.

0|0
    0|0
  • Doktor oğlum manyakmısın bırakma yakasını:))

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra nasil biri olacak otasida var

0|0
    0|0
  • kendı ıcınden ne gecıyorsa onu yaşa pişman olma...

0|0
    0|0
  • durma devam et bence

0|0
    0|0
  • doktorsa uzak dur.

0|0
    0|0
    • neden?

• etraflarında peşiden koşan bir suru kadın oluyor senın gıbı konustugu kac kız vardır kımbılır.

• fakat arkadaş çevresine sokuyor beni. aynı şey değil bence.

• Yaşanır

0|0
    0|0
  • doktor bence düşünmeden atla rahat edersin be

0|0
    0|0
  • hım... neden boşanmış peki

0|0
    0|0
  • sen bilirsin gizli kullanıcı

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler insanlar hata yapabilir

0|0
    0|0
  • Doktor olmasa yuzune bakmazsin hayalinden kasit o 😊sanirim

0|0
    0|0
  • Cocugu yoksa sorun olmaz. Neden bosanmis eski esi ile onu ogren asil. Adam sorunluysa seninle olan iliskisinde de aynilarini sana yasatir. Yok ondan kaynakli degilse evlen gonul rahatligi ile...

1|0
    0|0
  • Boşanmis olmak demek kötü biri olmak anlamina gelmez genelleme yapmak istemiyorum ama genellikle suc erkeklerde oluyor o yuzden neden olmamis onu ögren bence önemli
    Aldatmismi ne yapmis

0|0
    0|0
    • Yaaaa evet zaten adamda aldattım dicek karımda yakaladı boşadı beni mi dicek ya yapma lütfen erkekler ah o erkekler hayatta kendi suçlu olsa bile herkes karşı tarafı suçlarlar. Benim sevgilim de evlenmiş boşanmış ama sorsan eski katısında hata hiç demedi bana ben öküzün önde gideniyim o yüzden boşandık diye. Mahkemeyi de kadın açmış ama neden kadın açmış mahkeme çabuk sonuçlansın diyeymiş hiç inanfırıcı değil tabi ki de benimkinin b*k yemeleri de var orta da ama naapçan seviyo insan öyle ya da böyle bir yılı devirdik😁

• @Güzinablanızgeldi evet canim malesef öyle bunu bizzat kendim yasadim evlidim ayrildim ama ona sorsan suç bende. Kendi ailesi bile onun suçlu olduğunu biliyor ama ona göre suç bende. Her insan hata yapabilir önemli olan özeleştiri yapabilmek ve bunu kabul edip düzelmek bunu yapamiyorsa uzak dur derim ama sen akilli kizsin eminim doğru karari verirsin

• yasanır bence

0|0
    0|0
  • Zor ama eğer bakire ise ben düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • Ver gitsin yavvvv

0|0
    0|0
  • Olur tabii neden olmasın

1|1
    0|0
  • uzun ilişki de evlilik gibi birşey aslında. ben çok uzun ilişkileri olan biriyle evlendim mesela. seviyorsan evlen geç hiç bakma ne yaşamışsa yaşamış.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...