Kızla erkeğin kanka olmasi?

bir kankam var gayet iyi anlasiyoruz 4 4 luk bir insan yanindayken aklıma kankaliktan başka bir şey gelmiyo ama yanından ayrıldıktan sonra yasadiklarimizi ve onun hareketlerini dusununce acaba ilerde sevgili olsak nolur kesin iyi olur diye düşünüyorum ama yanindayken ona o gözle bakamayacagimi farkediyorum bir o kadar da kaybetmekten korkuyorum

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka hikaye sana kardeş desin :D kanka ayağı iyi bir ayak değil diye bir laf var biliyorsundur everyone konudan sapmadan devam edeyim sevgili olma üzülürsün sevgili gelip geçici dostluk kalıcı sonuçta ileride aranız bozulursa kankada olamazsınız

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kanka değil sizin ki bunu en basit cevabı onun gibi başka kanka dediğin biri var mı onunla aynı şeyleri başkası ile yaşadığın
    Cevap hayırdır büyük ihtimal bence kendine karşı daha dürüst ol hoşlanıyorsan bunu kanka vs sözcükler ile bastırma

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

514
  • Bir erkek ile bir kızın arkadaşlığı ve dostluğu dünya da hiç bir şeyle değiştirilemez.. çünkü saygının en yoğun olduğu arkadaşlıktır.. Bir kızın bir erkeğe ölümüne güvendiği bu arkadaşlık erişilmez bir haz.. Tabi sevgili olursanız tutar da eğer evlilğiniz de mükemmel olur.

0|0
    0|0
    • sanırım güvenme duygusu ama ne bileyim sevgili gibiyiz ama ben onun yanında o şekilde düşündüğüm de duruluyorum mutlu olamıyoruz

• iç kavgayla alakası yok ben kankayken rahat olabilirim ama su zamana kadar hiç bir sevgilim in yanında rahat olamadim

• Rahatsızlığın nedeni neden kaynaklanıyor? Önemli olan o.

• Senle aynı durumda bir kız kankam var yakında evleniyo bizde aynıydık sevgili dost herşeydik sevgili olmayı denedik olmadı kanka olarak devam ettik herşeyi yaşadık ama şimdi üzülüyorum evleniyo diye ama mutluyumda mutlu olacak dana :)

0|0
    0|0
    • sevgili olursak daha sonra yine kanka olamayız ve ben onu kaybetmek istemiyorum

• @Güzinablanızgeldi işte bu bak sen bu işi biliyorsun aynen herşeyini onla paylaşıyorsun güzel oluyo

• Ama kendini kaptırmamalısın başka örneklerde vereyim. Bir sürü erkek kankam var ve gerçekten kardeşim diyebildiğim insanlar eğer ki kankam dediğin bir erkeğe rahatlıkla espri yaparken bile kaaarşim diyemiyosan ona karşı bişiler hissettiğinin göstergesi ne yazık ki.
      Eğer kendine güvenmiyor isen uzaklaş ondan başka erkeklere odaklan

• Riskli bir seçim olur sen yinede çizgine dikkat et

0|0
    0|0
    • neden

• Çünkü kanka durumunda herşey daha farklıdır fakat iş sevgililiğe dönünce olaylar bambaşka bir boyut alır.

• erkekle kız kanka olmaz sanki ya. arkadaş olur ona bişey demem olacak elbet ama çok yakın içli dışlı olmaz bence.

0|0
    0|0
  • eğer sevgilin yoksa
    seninde yoksa birbiriniz yanınada yakışıyor iseniz
    niye beraber olmayasınız ki?

0|0
    0|0
  • kankadan sevgili olmaz. ayrılırsanız arkadslıkda bitiyo

0|0
    0|0
  • erkek ve kızın kankalıgı olmaz. olan varsa oda niyetleri bozar...

0|0
    0|0
  • sanırım bende aynını yaşıyorum.. garip bir duygu bu..

0|0
    0|0
  • Siz arkadaşlık sınırını biraz geçmişsiniz sanki :D

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Ilginc

0|0
    0|0
  • Kanka ayağı g. t ayağı.

0|0
    0|0
  • Kanla ayagnin ne ayak oldgnu biliyosun...

0|0
    0|0
  • Iste kızdan kanka olmayacağının canli kaniti

0|0
    0|0
    • böyle düşünmeme sebep odur

• İçine kurt düşmüş bikere olma ihtimali var yani :)

0|0
    0|0
  • Kankalığa devam zaman ne olacağını gösterir

0|0
    0|0
  • Saçma sapan...

0|0
    0|0
  • normöal

0|0
    0|0
  • Kankalar s. kilmek için vardr :)