Benden önce sevgilileri olmuş kızları gelecekteki karım olarak göremiyorum işimi görüyorum neden?

Benden önce sevgilileri olmuş kızları gelecekteki karım olarak göremiyorum işimi görüyorum neden?
Güncellemeler:
yenii
gncell

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kisiliksizsin. Kendin ne haltlar yiyorsun karin masum olsun istiyorsun hakkinmis gibi!

0|0
    0|0
    • hakkım tabi ben geçmişinde erkek olmuş kızla ciddi düşünmem evlenmem ki baştan belli olur niyetim. hak

• Bozdun ve temizsin oyle mi Allah kizlari senden korusun!

• niye öyle dedin? hepsini ben mi ozdum sanki hepsinede yetemem ama. fikrim bu hissim bu benden önce sevgilisi olmuş hiç bir seviglime acımadım ciddide düşünmedim.

En İyi Erkek Görüşü

• en doğrusu ilk olsun senin olsun :D böyle git neler yaşıyorlar kimbilir

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

33
  • bir kadın senin için aynı şeyi düşünse ne yapardın?
    hiç biri seni gelecekte ki kocası olarak görmüyor ve tekmeyi basıyor farzet!
    saçma sapan düşünce tarzınız yüzünden toplum ilerlemiyor
    kadın sizin kullanacağınız bir şey değil
    kadın insan

1|0
    0|0
  • geçmişe o kadar takılmamak lazım. her insanın hatası ve yaşanmışlıkları olabilir. aynı şey sizin içinde geçerli. tecrübe olarak düşün. o kızın şimdiki haline gelmesi büyümesi vs vs o tecrübelerle orantılıdır. tecrübe kötü değildir yaşanmışlıklar kötü değildir. bence kötü olan ot gibi yaşamaktır. çünkü o zaman yaşamış sayılmazsın benim gözümde

0|0
    0|0
    • o zama ngenel evden alırdı erkekler kadın kendine? alan var mı? kadında en önemlisi saf temiz ve bakire olandır.

• ooo senin kafa uçmuş. giderler tıkanmış şu an yeni bilgi girmiyo. açıldığı zaman tekrar konuşalım namuslu çocuk

• sen neyi anlatmaya çalışıyorsun almıyor güzelim içim anlasana.

• kendilerinide gördürdüklerine göre demekki onlarda senin gibi düşünüyor

0|0
    0|0
    • bilmem bedava işimi gördüm hep hiç sormadım.

• Evlenene kadar senin de sevgilin olmayacaksa haklısın

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kadın da senin gibi düşünüyorsa peki

0|0
    0|0
    • nasıl düşünoyorsa bana kadar sevgilisi olmamışsa ilkiysem ciddi düşüenbilirim onun dışında hep bir süre takıldım ihtiyacımı gördüm bıraktım.

• O seni istemezse bu yüzden

• iste yeterki ben istiyim bulayım öyle namuslu kızı sklmişlere benzemez onu mutluedşcem vlencem :D diğerlerini hep sktm bıraktım :D neyse bb.

• Sen ne kadar temizsen o kadar temizi çıkar karşına

0|0
    0|0
    • öyle bişey yok o uydurma hayat çok farklı .

• Terbiyesiz ve ucuzsun

• hakaret etme sana yaşadığımı anlattım sensin o.

Benzer Benceler

Yükleniyor...