Bir bakismanin tesaduf goz goze gelme veya kesisme oldugunu nasil anlariz?

Bazi durumlarda cok bariz olmuyor ve yanlis anlasilmalara yol aciliyor goz goze gelmeler. O yuzden soruyorum bu soruyu.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• anlık da olsa dikkat çeken şeyle alelade bir şeye bakmak arasında fark var. mesela bazen etrafa bakarken güzel bir kızla göz göze geldiğimde refleks olarak gözlerimi kaçırıyorum

0|0
    0|0
    • Hmm yani arkadaslariyla konusan sohbet eden erkek, ben oradan gecerken bana bakiyorsa ilgisi mi vardir? Ama sonucta onunden geciyosun ki. bir yandan da evet kacirabilirdi veya arkadaslari da var onlar neden bakmiyor diyorum demek ki cocugun ilgisi var demi

• umut verdiğimi sanma büyük ihtimal var ama emin olmak için birkaç daha karşılaşmanızı bekle derim. şu da var ama seni beğenen hoşuna gittiğin kişi sana teklifte bulunmayabilir

• Evet olabilir hatta supheleniyorul boyle olmasindan. Sebebi utangaclik mi dusundugum gibi? Ne yapabilirim?

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Şöyle anlatayım bir cafe'de oturuyorum diyelim ben güzel kız varsa bakarım sonuçta ergenim ama çirkin (veya bakımsız artık nasıl deniyorsa) kız görsem yine bakarım :D
    sapığım galiba :(

0|0
    0|0
  • Devamlı olup olmasından

0|0
    0|0
    • Yani mesela gulumsemesi sart degil demi hoslanti olmasi icin

• Tabiki değil hatta bazen ters ters bile bakıp geçebilir

Benzer Benceler

Yükleniyor...