Çaresizce kaybetmekten korkuyorum. insanın sevdiğini çarsizce kaybetmesi ne kötü :( ?

ben cok uzun bir suredir bir kizin pesindeyim. teklif etmistim ama kabul etmemisti. sonra oda bende memleketimize gittik. simdi arada yuzlerce km var ve 3 yil oldu. ben kac defa teklif ettim sayamadim. o ise beni surekli kirmamaya calisti ve kabul etmedi. bazen soyledikleri zoruma gitti cevapsiz kaldim. mesaj yazdigimda cevap bile vermiyordu. ama simdi neyseki son zamanlarda sanki biraz yumusadi gibi. benim gonderilerimi begenmeye basladi ve bazen cevap yazmaya da basladi. sadece faceden konusuyoruz. onu bile zor kabul ettirdim gecen numarasini isteyecektim ama cesaret edemedim ve son anda lafi kivirdim ve beni hic tanimayan bir hocamin numarasini istedim. ayse hocamin numarasi var mi dedm. o da verdi. ama sonuna aysenin numarasi dedi ve gulucuk koydu. ben anlamadim ama acaba bana kendi numarasini mi verdi bilmiyorum ama neden versin ki? gecen gun onu biri ozelden arayip duruyormus benden suphelenmis. ben olmadigimi soyledim inandi. aklina baska kimsenin gelmedigini soyledi. neyse dedi sapik cok dedi. oysa numarasi bile yoktu bende. acaba hoca diye gercekten kendi numarasini mi verdi diye dusunuyorum ama ya hocamsa o zaman bisey konusamam ki. bugun en yakin arkadasi onunla ve teyzesiyle bir yakininin nikahina gitmisler ve facede etiketlemisler. icimde bir korku basladi. daha once bir keresinde yine bu arkadasiyla facede anne olmaktan ve evlenmekten bahsediyorlardi. ben korkudan aglamistim. soz vermistim arkadas olacagimiza ama ben ogun sozumu bozdum beni silecek diye resimlerin hepsini bilgisayara kopyaladim ve soyledim sonra. 3 gun bisey soylemedi. 3 gun sonra ben bisy paylastim cevap verdi. sert konustu ve hicbsey soyleyemedim. oylece kaldim. sanki her an onu kaybedecekmisim gibi geliyor. o uzakta ben uzaktayim. ileriye donuk bikac ay sonra ben onun yanina tasinmayi dusunuyorum oysa ama onu o gozumun onunde gelin etmekten korkuyorum. sevdigi yok eminim. bosey yapmka istiyorum ama elimden bisey gelmiyor. gozumun onunde cikip gidecek diye korkuyorum. bsey yapamiyrm caresizm

0|0
01

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • her zaman bir çaresi vardır ;)

0|0
    0|0
    • numarası yok. gözden uzak ve heran kaybetme korkusu var. benim yerimde olsan naparsın?

• kayabetmek için önce kazanman lazım ! sen onu kazanmamışsın ki kaybedesin. yerinde olsam ona herşeyi bir bir anlatıp son kez olduğunu söylerdim kabul etmezse beni engellemesini ve bir daha kesinlikle bana mesaj atmaması konusunda uyarırdım. emin ol kardeşim en fazla bir kaç ay sonra mesaj atacaktır. atmasa kendi kaybeder ha bu arada emin ol her zaman kaçan kovalanıyor bir de sen kaçmayı dene ;)

• anlattım herşeyi zaten bana ne diyeyim dedi sadece. söyleyeceği bişey yokmuş. üstelik bunca zamandır o bana hiç bir kere bile bir selam bile yazmadı. daha yeni yeni konuşmaya başladı işte. sil desem siler ve bu sefer hiç konuşamam. 2 yılda zor kabul ettirdiğim faceyi de kaybederim.

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...