İkinci buluşmamızda öptü?

Daha önce hiç öpüşmemiştim yanağından öpebilir miyim dedi bende öp dedim yanağımdan yaklaşa yaklaşa dudağımdan öptü dur diyemedim sonra dedim ki seninle gidebileceğim en ileri seviye buydu şimdi soruyorum size bu beni evlenilmeyecek kız mı yapar basit görmüş müdür beni

0|0
1127

En İyi Kız Görüşü

• Evladım senin basit olup olmadığın karşıdaki adamın bakış açısına göre değişmez sen kendini biliyorsan başkalarının senin hakkında ne düşündüğü önemli değil. İkincisi ve bence daha önemli olan şey şu dudaktan öpüşmek insana basitlik kazandırıyorsa o zaman seni öpen çocuğunda basit bir erkek olması gerekmez mi? Üstelik izin almadan öpmüş. Acaba kendisi çok mu evlenilecek bir erkek. Namus kavramı sadece kıza has bir durum değildir bir eylem insanı basitleştiriyor veya evlilikten uzaklaştırıyorsa bunun cinsiyet ayrımını yapmayın lütfen.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öpüşmek duyguları ile yapılan bir eylemdir.
    Duyguların baskın gelmiş ki izin vermişsin.
    Senle evlenecek insan da öpüşmüştür merak etme

3|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1026
  • Bu kimseyi basit yapacak birşey değil sonuç olarak karşına çıkan her erkeği öpmüyorsun... duyguların sonucu ortaya çıkmış olan birşey bu oldukça içten.

1|0
    0|0
  • Flört eden gençlerin öpüşmesi, el ele tutuşmak, sarılmak kadar doğal ve masumanedir. daha ileri gitmemek kaydı ile mümkün mertebe izin verebilirsin. Bak sende merak ediyor ve istiyormuşsun işte.

2|0
    0|0
  • Sen ona güvenmişsin onu sevmişsin eğer seni basit bir kız olarak görüyorsa o onun karaktersizliğidir

1|1
    0|0
  • Öpmek isteyen her erkeğin rahatça öpebileceği bir kız olarak gördü

0|0
    2|1
  • bu saçmalığa son verin artık kızlar ya. şunu yaparsam basit mi sanar beni evlenilmez kız mı sanar bilmem ne... bu sorular yerine biraz kendinize güvenin yok böyle bir dünya erkeğe bakıp evlenilcek mi diye düsün kendine değil.

0|1
    0|0
  • Sevgi'nin bir anlamıda güven demektir bunu bilmek ve hissettirmek önemli yaptığın hareket 2 buluşmada bu sonucu doğurursa işler pekde doğru değil kanımca. S.

0|0
    0|0
  • Dur diyecektin hacı ileride bu... neyse aklıma kötü şeyler geliyor :D ama şunu unutma hayır demeyi öğreneceksin oda ağır bir kız oldugunu anlasın kolay lokma degil namuslu temiz desin bunu hangi kafayla yazdım bende bilmiyorum iyi günler

0|0
    0|0
  • ben kız olsam tekmeyi basardım ama siz işte Salaksınız :D

0|0
    3|1
    • Ya birazda merak ediyordum öpüşmeyi

• Kusura bakma da küfür etmeden duramadım sana.

• etmen normal çünkü erkeklerin ne kadar yavvşak olabileceğini yazdım :D bu gerçeklikte sana dokunmuştur :D ama onca sözüme karşın soranın eig seçtiği satırlara bakılırsa gene ben haklıyım, bu zamanın kızları hakediyo :D

• ikinci buluşmadan yanak deyip dudakdan opmesi biraz sıkıntı evlilik değilde eğlence arıyor olabilir. Dudaktan ne kadar süre öptü yani birkaç saniye sürdü mü yoksa hemen opup bıraktınız mı

0|0
    0|0
    • Bir kaç saniye öptü

• bence niyeti biraz normal değil ikinci bulusmadan cinsel istekleri arttığına gore cekici buluyor ama asık değil kendi gorusum

• Nasıl aşık edebilirim

• Bir daha gitme o seni cinsellik araci olarak goruyor sanirim aptal

0|0
    0|0
  • bu kadar basite almayınya öptürmedin diye evlenılmeyecek kız olmuyorsun neden bu dusunceye kapıldın merak ettım.

0|0
    0|0
  • Sen kendi kendini aşşalıyorsun. Gidebileceği en ileri seviye buymuşmuş. Peh. Madem öyle niye sevgili oluyorsun milletle?

1|0
    0|0
  • basit olan adam. sen onu asıl evlenilmicek erkek olarak görmeliydin

0|1
    0|0
  • Orasını bilemem ama çok öptürme. Haram. Ağır dur !!!

0|0
    0|0
  • Bence bir zararı olmaz hem tecrübe olur sende hoşlandıysan :)

0|0
    0|0
  • optugumuz kızlardan hic varmıdır burada beni optu diye yazan merak ettim bak

0|0
    0|0
  • seni kullanılacak biri olarak görmüş. çakar o sana dikkat et

0|0
    0|0
  • Bence ezmişsin çocuğu. Kendini kötü hissetmiştir.

0|2
    0|0
    • Nerde duracağını biliyorsun felan dedi ama

• Ne istiyorsan onu yaşa derim. kendini baskı altında tutma. Baskı ile daha kötü olursun ilerde.

• Hala uyandınız nı?

• ohhooo şimdiki kızlar o zaman rasyonel sayılar sende integralmısın :D

0|0
    0|0
  • Olması gerekeni yapmışsın evlenmeden daha ileri gitmemen iyidiri...

0|0
    0|0
  • Valla yarın da elini tutcam deyip başka yerini tutabilir. Adam sözünde durmuyor. Tehlikeli yani :)

0|0
    0|0
    • Elimi tuttu zaten

• yüz verip astarını istetme. adam hep bir adım ilersini düşünüyo planlıyo :)

• insanın bazen kanı kaynar öyle :)

0|1
    0|0
  • Çok basitsin.

0|0
    0|0
  • Eglenilecek kizsin canım ya. s

0|0
    3|1
  • Sıra bende

0|0
    0|0
  • çok hizli canım dikkat et

0|1
    0|0
  • Ben basit görürüm mesela.. büyük ihtimal o da

0|0
    0|0
  • Hasit değil karakterli olursum

0|0
    0|0
    • Ama öpüştük

• Tamam sağol

• Daha ayrıntılı bilgi istersen mesaj atabilirsin.

• Oo kesin edepsiz oldun.

0|0
    0|0
  • 3. yü tahmin edemiyorum

0|0
    0|0
  • Basit ve siradan

0|0
    0|1
  • İki gün ssonra s. ktiri yicen kuzum

0|1
    0|0
  • İlk buluşmada öpen ikincide neler yapar sen yinede dikkatli ol

0|0
    0|0
  • dizginler onda yavaş yavaş kıvama getirecek seni ve altına alacak. olmaz deme tepki ölçe ölçe bunlar. sana yanağından öpebilir miyim demiş ama dudağından öpmüş , tepki koymalıydın ki dediğin inandırıcı olsun

0|0
    0|0
    • Ne yapmalı

• Ya ama onunla öpüştüm bir kere başkasıyla evlenemem başkasının yüzüne bakamam

• sen istediğin kadar iste, o isterse olur evlilik, ama gördüğüm kadarıyla evlilik muhabbetine çabuk kanacak birisin sen , sakın burada evleneceğiz dedi, bekaretimi aldı çok pişmım diye soru açma

• Ne alaka neden basit görsün altı üstü yanaktan opmus

0|1
    0|0
    • Dudaktan

• Farketmez ya öpücük yani sonuçta öyle bir konuusosun ki sanki yatağa atmış seni

• kuzuu keske hemen izin vermeseydin yaa. ama cokta kasma yani cocukla yatmadin sadece opmusss

0|1
    0|0
Yükleniyor...