Bir kız neden böyle davranır Bir bakar mısınız?

Öncelikle ben o gözüktüğüm yaşta değilim üniversite öğrencisiyim ve kızın ve benim arkadaş çevremizden çok yakınsınız çıkıyormusunuz tarzı sorular çok sıklaştı ben de hoşlanıyorum gerçekten derken bişi farkettim telefonla konuşup geldiğinde kimle konuşuyorsun dediğimde bir arkadaş diyip geçmeye başladı ben biraz detaylı araştırınca sevgilisi olduğunu anladım 3-4 haftadır beraber takılıyoruz ama ne bana belli etmeye calisti ne de söyledi Bu arada cocuk cok ayri bir sehirde okuyor
Kızı seviyorum ne bilim sabretsem mi yardım ederseniz çok sevinirim
Güncellemeler:
Yardım edebilecek yok mu?
Bugun gitti sevgilisiyle konustu sonra geri dondugunde yine bana bir sey soylemedi soguk yaptim bu sefer surekli kusmuyuz neden boyle soguksun demeye basladi bir de erkekler adamliktan bahsetmeyin kizin sevgilisi olup olmadigini hic arastirmayabilirdim o bana hala bahsetmedi sevgilisinden ben istiyorum ki en azindan bari ondan bahsetsede mesafe koyalim o da olmuyor kendimi kotu hissediyorum ve kizdan cidden hoslaniyorum

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Bence kız ikinizle birlikte çıkmaya çalışıyor olabilir yani sevgilisi varmış sana söylemiyormuş sevgilisi başka şehirdemiş öyle gözüküyor.

0|0
    0|0
    • Hani öyle bir kız olsa dediğin doğruda belkide haklisindir

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • niye kendini yıpratıyorsun git seni seviyorum de. eger başkası varsa sana söyler eger yoksa senden hoşlanıyosa sevgili olursunuz diğeriylede görüşmeyeceksin dersn.

0|0
    0|0
    • Baskasi var onun olduguna eminim benim sevgilime oyle yapilsa diye cok dusunuyorum emin olduktan sonra

• Bırak.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...