Bu kız sizce benden nefret mi ediyor?

Evimize ara sıra gelen bir akraba kızı var yaptığım he espriye bana bakıp gülümsüyor kahkaha atmadan tabi ve ne zaman oda da veya salonda o gelse direkt bana bakıyor veya ben kapıyı açsam direkt bana bakıyor sanki sende mi burdasın der gibi ben zamanla ondan hoşlandım ve artık bakışlarımı daha direkt yapmaya başladım ama bu seferde 1veya 2 sanye sürdükten sonra kafasını yere eğiyor ve geçip gidiyor genelde de giderken dudaklarını şişrir gibi hani dilini içten dudaklarında gezdiriyor bu kızı böyle çözmedim siz ne dersiniz kouşmdan anlayabilirmiyim ya da bu kız bnden nefret mi ediyor ya da rahatsız mı oluyor yardımınız olursa iyi olur ne dersiniz?
Güncellemeler:
Hadi kızlar sizde biraz cevap verin yahu elinizi vicadanınıza koyun uydunuz mu yoksam
nerede cevaplar gelsin bakayiiimm

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Yni anla işté yuhh

0|0
    0|0
    • nefret ediyor galiba anladım ama neden onu anlayamıyorum kardeşim

• anladım tsk ederim ama yine sorayım yeri gelmişken öğrendim çıktığı biri varmış :(

• Olsun sen yürü yinede konuş

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Bu sorunun cevabini uyelerde bilmiyor
    Onlarda hep ayni soruyu soruyor

0|0
    0|0
  • Kiza sormalisin utaniyor olabilit. Ya da etkilenmekten korkuyor sonucta seni yeteri kadar tanimiyor.

0|0
    0|0
    • beni çok iyi tanıyor yani nasıl bir kişi olduğumu ailesi falan hep biliyor. etkilenmekten neden korkuyor sence?

• Kizlar bu konularda boyledir. Cunku yari yolda birakilmaktan ihanetten korkarlar ya da vs... Bence en basta onunla bir sohpet et sonra konuyu aska getir dusuncelerini ogren ona gore davran

• anladım cevap vermenizden dolayı çok teşekkür ederim sağolun gerçekten ama kızın bir çıktığı varmış şapa oturdum anlıyacağınız :)

• Çek bakim elini ordan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...