Okulda bana bakan birçok erkek var ama Çıkma teklifi hiç almadım 😏 ?

Yani en tipsiz kızlar bile ikişer üçer tane Aldı ben hala öyle sapım. Amacım okula koca bulmak için gitmek felan değil yanlış anlaşılmasın Anadolu lisesinde okuyorum ve derslerim Bayağı iyi ama merak ediyorum yani fiziğim var saçlarımda çok güzel ama Yüzümü Hiç beğenmiyorum acaba ondan mı? Yanımdaki Arkadaşlarım bu durumu etkiler mi?

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi sen kabul etmessin düşüncesiyle sana teklif etmiyorlar. Merak etme zaten çok boş işler hiç girme bence.

0|0
    0|0
    • Bendede ya ben derslerime odaklanayım😂

• Yani sonra hep sıkıntı stres yaşıyorsun sevmek filan boş işler dersler inanki çok önemli

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

012
  • Yanında ki arkadaşlarım bu durumu etkiler mi derken? tam anlamadım ama şöyle diyeyim lisede boş ver sevgiliyi harbi diyorum bak okumaya gidiyorsun kafanı derslere veremezsin hem ne güzel derslerinde iyi şimdi sevgilin olacak ona mı mesaj atacaksın ders mi çalışacaksın? sinema vs. bir sürü şey var daha ben uzak dur derim

0|0
    0|0
  • erkekler çok güzel kızlara ve çok çirkin kızlara yanaşmazlar. sen bakıyorlar diyorsun güzel olmasan bakmazlar. kabul etmezsin diye yaklaşmıyorlardır.

0|0
    0|0
    • Niye salak mı bu erkekler

• niye salak olsunlar ya. sen gözüne kestirdiğin birini birazcık cesaretlendir bakalım ne olucak

• O gelmesse sem bul ya bekleyerek olmuyor öyle bak evde kalırsın atak oyna

0|0
    0|0
  • Zamana bırak ve en durust ve yalansız aşkı bekle bence

0|0
    0|0
  • Nasip bu işler sıkma canını

0|0
    0|0
  • Fizik var yüz yok ya ondandır..

0|0
    0|0
  • cünkü cilveeee yoook

0|0
    0|0
  • hangi okuldasın biz söyleyelimm

0|0
    0|0
  • Benle cik

0|0
    0|0
  • yaşın 17 olduğu anlaşılıyor

0|0
    0|0
  • valla kardeşim sözüm meclisten dışarı ama kalas gibi durup teklif almayı bekleyen ve alamayan kızlara hiç acımıyorum. yalnız kalmaları dileğiyle.

0|0
    0|0
  • Yanındaki arkadaşların da etkileyebilir. Bunun sevgilisi vardır diyenler olabilir.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...