İSTEDİĞİN SAÇ

Schwarzkopf

Ne yapabilirim?

Merhabalar, şimdi size şöyle anlatayım okula yeni bir çocuk geldi ve gorur gormez hoşlanmaya başladım daha önce hiç böyle hissetmemistim etkilendigim oldu elbet ama bu çok daha farklı. Gorur gormez kalbim atiyo karnima ağrı giriyo. Daha hiç konuşmadık ortak arkadaşımız da yok zaten bir iki kişiyle takiliyo. Takildiklarindan biride okulun fame çocuklarından ama onda öyle bir tip yok. Her neyse ben şimdi bu çocuğu nasıl aşık ederim falan diye sormayacagim, sadece sizden tavsiye istiyorum. Çirkin değilim - göreceli bir kavramdır ama beyaz tenli yeşil gozlu ve kızıl sacliyim demek istediğim dikkat çeken fiziksel özelliklerim var - her neyse hiç bir zaman kendini beğenmiş te olmadım çok güzelim de demem elbette. Fakat benim asıl demek istediğim en azından bir muhabbetimiz olsun tanisin beni konuşalım çünkü sürekli aklıma ne yapicam bilmiyorum utangaç biriyim ayrıca neyse tavsiyelerinizi merak ediyorum :)

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkenin sorununu buldum açıklıyorum dikkat kesilin beyler bayanlar ( kusurabakmayın lütfen ammm sorunuyla sikkk sorunu bütün sorunların önüne geçmiş durumda buda ülkenin genel sorunu oluyor vay arkadaş ne ammmm mış be

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • arkadad yazdikca yazmissin sen roman falan doldur

0|0
    0|0
  • ne diyon alahını seversen anladıysam pascal nouma oliyim mk

0|0
    0|0