Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar:) öncelikle çok çekingen bir kız değilim sadece nasıl adım atacağım konusunda biraz tecrübesizim:/ sizlere bugünkü sorum; okulda beğendiğim bir çocuk var. Her gün sıklıkla birbirimizi görüyoruz farklı sınıflardayız. Birbirimizi tanımıyoruz sadece isim olarak biliyoruz. Neyse bunların bir erkek tayfası var ordan bir çocukla iyi arkadaşız. Onunla sohbet ederken falan beğendiğim çocukta dahil oluyo ve ben gün geçtikçe etkisine kapılıyorum, kimseylede paylaşamadım bu durumu dedikodu çıkmaması için sizce ona karşı tutumum ne olmalı? Yaklaşmalı mıyım yoksa ne yapmalıyım çıldırıcam aklımdan çıkmıyo maviş maviş gözleri siz olsanız ne yapardınız? Bir erkeğe nasıl yaklaşıp etkilendiğinizi belli edersiniz? Bir erkeğin kızdan gelen hoşlantıya karşı tutumu ne olur? Cevaplarınızı bekliyorumm

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Maviş mavişe kadar beni anlatıyorsun sandım evde nasıl çıldırıcaktım sevdiğim kız benden hoşlanıyor diye hayallerim yıkıldı be vallahi yıkıldı

0|0
    0|0
    • Olay okadar kopyala yapıştırki arkadaşımı görme bahanesi gidip duruyorum kızın sınıfına :(

• Malesef şanslı kişi sen olamadın😁

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Maalesef bu dünyada guzelsen işler yuruyor

0|0
    0|0
  • montla sıç

0|0
    0|0
Yükleniyor...