Bir erkeği nasıl tavlayabilirim?

Aynı sınıfta olduğumuz bir çocuk var eskiden konuşmuştuk iyi anlaşacağımızı düşünüyorum o yüzden. Şimdi yalnız takılıyor. Sizce onu nasıl tavlayabilirim? Ben ilk sırada oturuyorum o ise yan sıranın en arkasında oturuyor bu arada söyliyim dedim.

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız takılıyormuş işte tenefüslerde arada yanına git halini hatırını sor. Arada iltifat da edebilirsin hoşlarına gider parfümün çok güzel kokuyor gibi zor anında yanında ol yardımcı ol falan giyimine dikkat erkekler birde parfüm kokusundan etkilenirler parfüm sıkmayı unutma.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17
  • senın bıse yapmana gerek yok eger senden hoslanmıssa zaten kendısı gelır eger hoslantısı yoksa bosverıp gideceksin tavlamayı dusunmıceksın tavlanan erkek degıl kız olmalı

0|0
    0|0
  • gözünle takip et sürekli sana baktığı zaman ilgilenmiyormuş gibi yap.. dikkatsiz davran o varken etrafta.. biraz açıl ama sert davran yaklaştırma hiç bir erkeği yanına.. o konuşmaya çalışırsa cesaret ver ama yüz verme ;)

0|0
    0|0
  • Merhaba ben ayse tanisalimmi :) bunun baska izahi yok cikista yanina git ama simartma tepene cikar

0|0
    0|0
  • sohbet et... soru sor... konuş ilgilen ama ilgilenmiyomuş gibi yap

0|0
    0|0
  • Senin ki lise kaç canım? 1 ? 2?

0|0
    0|0
  • bakımlı ol

1|0
    0|0
  • arada gecerken sürtr kwndini