Patronu arasam mi aramasam mi?

Fabrika iscisiyim. Ve ayda 47 saat calisa bilirim sadece. Bu hafta beni ise cagirdilar gittim pazartesi her isten sonra ya ben patrona sorardim ne zaman tekrar geleyim diye ya da is olunca o arardi. Ama bugün is bitisi genelde patron ya arardi ya da yanina gelir isimin bittigini söylerdi ve ne zaman gelmem gerektigini konusurduk. Ki bugün is bitti herkes gitti ben g*t oldum kinse bana birsey demedi bende makinayi kapattim gittim. Patronu aradim iste degildi sanirim cikmadi tlfna. Yarin gitmelimiyim gitmemelimiyim bilmiyorum. Onun aramasinimi bekleyim yoksa benmi sabah erkenden arayayim? Trip atasim var 😂😂😂
  • Sen aramalisin us bu önemli.
    A seç
  • Trip at o arasin senin gibi iyi calisani nerden bulacak
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• İşin gücün ne bilmiyorum ama tuhaf bir patron işçi ilişkisi :) Sen işin olanı yap çokta dert edecek bişey yok gibi :)

0|0
    0|0
    • Ya ise ne zaman geei gitmeliyim bilmiyorm bugünde iki kere yakalandm isimi birakip kardesime mesaj atiyorken 😁 ptron iyi neseli biri aramizdada sadece patron ve isci iliskisi var.

• yo anladım da ne dedim de sana battı onu anlayamadım

• Teşekkürler..

En İyi Kız Görüşü

• Son durum ne? Merak ettim. 4 gün önce paylaşmışsın çünkü.

0|0
    0|0
    • Ben aramadm o gün calismdm ertesi sabah kendisi aradi ve ise cagirdi

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...