Adam akıllı cevap verecek olan var mı?

İlgi duyduğum bir erkek var ama genelde ilk msjı ben atmak zorunda kalıyorum. Konuşunca gayet samimi konuşuyoruz ama kendisi ben günlerce yazmasam bile yazmıyor. Onu kaybetmek istemiyorum. Sizce neden böyle, ben ne yapayım?

0|0
1120

En İyi Erkek Görüşü

• Kızları çözmüş. Doğrusu sana aşık değil. Ama seni seviyor muhtemelen. İnsan aşık olduğu kimseyi kaybetmekten korkar. Bu davranışlarına yansır. Ama öylesi de siz kızlar tarafından çok beğenilmiyor. Ya aşırı kıskanç deniyor, ya ezik, sünepe, kılıbık damgası yiyor. Halbuki onu zaafa düşüren aşkıdır. Aşık olmayan adam kuvvetli olur.
    Bir erkek ne kadar pehlivan da olsa sevdiğine yenilir sözü buradan gelir.
    Madem aradığında güzel güzel konuşuyor o halde seni seviyor. Zaten aşık da olsaydı evlendiğiniz zaman bu hali alacaktı. Seviyorsan buna katlan. Siz kızlar çoğu için aranılan erkek modeli kendisi.

0|0
    0|0
    • Açıkçası ben ilgiden bulmayan birisiyim. 4 gün oldu konuşmuyoruz. Bence sevmiyor, seven böyle yapar mı?

• Bence sevmiyor. Teşekkür ederim görüşün için

• Öyle diyorsan öyledir.

Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Bir soz vardi seni takmiyor ama taktigi vardir ya da sana ilgi gostermiyor ilgi gösterdiği vardir gibi bir şeydi. Sanal almdeyse iliskiniz sadece uğraşma olmuyor genelde bu tiplerle. Bulusabilirsen tabiki guveniyorsan bahane bul bulusma teklifi yaptır

0|0
    0|0
    • Buluşamuyoruz sorunda orda zaten 😓

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1019
  • Sende ona mesaj atma bekle sabırlı ol yazmassa ve düzelmezse gel suratıma tükür. Nasıl alistirirsan öyle gider. Ve Erkekler ulaşılmazi severler. Kendini ağırdan "sat"

0|0
    0|0
    • 4 gündür yazmadım. Oda yazmadı. En son konuşmayı ben başlattım. Fakat son cümleyi o yazdı. Cevaplayacak birşey yazmamıştı, bende sohbeti devam ettirmedim. Sinirime gidiyor böyle yapması

• Sana özelden yazabilirmiyim

• sen yazıca yazıyor, umrunda değilsin kısacası. onu kaybetmek istemıyorum deme. insanlar neler kaybediyor şu hayatta. seviyorsan açıl konuş onunla. ona göre yazış. boşuna umutlanma.

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun ama bende konuşursam beni umursamamasından korkuyorum. Çünkü o zaman kötü olucam

• Çok doğru, ama ona çok değer verdim. Şimdi Kalkıp ne diyebilirim

• sen bilirsin..

• Birçok sebebi olabilir mesela Senden daha fazla onem verdigi kisilerle konustugundan zaman ayiramiyordur belkide sana deger vermiyordur bilemem:)

0|0
    0|0
  • Bence cok kizla konusuyodur msjlasmakdan sklmistir sendede bir yonunden ilgi duymuyo ya da senden iatedgi seyi alamiodur

0|0
    0|0
  • demek ki sen daha aktifsin ya da seni bunlatmak yerine senin uygun olduğun zamanlarda onunla iletişime geçmeni bekliyor

0|0
    0|0
  • Sende yazma , senin yazacağını bildiğinden yazmıyacaktır o bekle elbet yazacak o. Stratejiyi sevmem ama hepsi öyle yapıyor

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum cnim ama isin zor boyle erkekler insani surundurur birazcik

0|0
    0|0
  • Bende ayni durumdaym canım ama konusursan senden hoslanip hoslanmadigini anlarsn yinede belki oda sana karsi biseyler hissediyodur.

0|0
    0|0
  • Demekki konuşmak için çokta istekli değil.. Bazı gerçekleri kabullenmek lazım..

0|0
    0|0
  • ilgi duyuyorsun çıkmıyorsunuz yani o zaman ilk sen hareket etmelisin ama o senden hoşlanmıyor bence

0|0
    0|0
  • adı üstünde ilgi duydugum diyorsun demekki o seni ilgi duymuyor sana karşı bişey hissetmiyor :)

0|0
    0|0
  • Demek ki bir çok kişiyle konuşuyor ve umurunda değilsin.

0|0
    0|0
  • sms i yoktur.

0|0
    0|0
  • Kız acı ama gerçek başka birileriyle yazisiyordur

0|0
    0|0
  • Hiçbişey atma. birak o atsın.

0|0
    0|0
  • * et gurulu ol la sen kızssın

0|0
    0|0
  • Ne kadardır birliktesiniz?

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyor bu kadar basit

1|0
    0|0
  • Sen yaz hep

0|0
    0|0
  • içinden gelip yazmıyorsa sana sevgi yok sana karşı

0|0
    0|0
  • acı çekersin yazma o kişiye

0|0
    0|0
  • Acil sana

0|0
    0|0
  • ona 3 kelime yaz.
    Günluk ev
    sen ve ben
    yarin

0|0
    0|0
  • seni sevmiyorda ondan

0|0
    0|0
  • İnsan olda sen yaz

0|0
    0|0
    • Bana mı dedin bunu. Öyleyse eğer sorumu tekrar oku

• Okudum yavrum zaten sen yaz diyorum mal o çünkü eğer seks felan istiosun ondan seni sallamiyordur sadece yanında kırılma die salio numarasi yapio tipik numara

• Egosu yüksek ama özgüveni eksik. Devam etmek vakit kaybetmek ile eşdeğer benim için.

0|0
    0|0
  • pek yabancı gelmedi hikaye bende anlayamıyorum valla

0|0
    0|0
  • üstüne düşme 1 hafta yazma bak her şey çıkar ortaya

0|0
    0|0
  • yazmıyorsa, s*ktir et.

0|0
    0|0

Benzer Benceler