Erkekler, benden niye hoslanmiyorlar?

Tm biraz sessizim, belki yapilan esprilere hic gulmuyorum, cok fazla cirkinde degilim. Ama etrafimdaki tum erkekler bir ben disinda tum kizlardan hoslaniyor. Bugune kadar neredeyse hic cikma teklifi almadim. Genelde guzel oldugumu soylerler ama hicbir seye yaramiyor. Tum bunlarin sebebi sessiz olup , esprilerinize gulmemem mi? Anlamiyorum siz erkekler ne istiyorsunuz?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşar olmadığın içindir..

Biraz kaşar olsan gördügünün kıçına girsen en popüler kız sen olursun..

Dogru yoldasın üzülme boşver kim ne yapıyorsa yapsın..

1|0
    0|0
    • Helal en guzel yorum 👏👏👏👏👏👏👏bravo 😂😃👍

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Ölüp bittiğim bir kız var, kendisinden daha güzel sevgililerim de oldu ama ondaki o hava bambaşka mesela.

Tamam hakkını vermek lazım oldukça güzel bir yüzü, taş gibi de fiziği var ama asıl çekici yanı güleçliği, kocaman gamzeleri, kolay gülmesi, pek zeki olduğunu düşünmesem de salak olmaması mesela.

Olay sadece güzelliğe bakmıyor yani.

0|0
    0|0
    • Tm anladim da.. /yani sessiz. fazla konusmayan kizlari hic mi sevmezsiniz yhaa😞😒

• Yani, kişiden kişiye değişir bu. Ben aptal aptal gülen, sürekli 'ben çok gülecim, çok sevimliyim yuppi' tribindeki hatunlardan da hoşlanmam, sürekli alınan, laf söyleyeceği zaman sürekli gerilip ağzına geleni söylemekten kaçınanı da.

Hatun dediğin biraz akıcı olacak diyalog kurarken.

• Tm..😃😂

• Girişken değilsin insanlarla fazla iletişim kurmuyorsun. Pek sevimli cana yakın değilsin sanırım. Sürekli susup utangaç utangaç bakıyorsan senden bir enerji alamadıkları için sormamış olabilirler.

0|0
    0|0
  • Karşıdaki kişinin ne düşündüğünü sürekli soracak mısın kendine? Kendine yeterince sormuşun. Peki cevap alabildin mi? Hayır, alamamışın ki bize soruyorsun. Biz cevap verebilir miyiz? Elbette, herkes birşeyler söyler... Kimi söyle yap kimi böyle yap diğeri şöyle... Peki sen bizim söylediklerimizi dinler misin? Hayır. Ben olsam dinlemezdim.. Gidersin kahveni alırsın oturursun sonra başa döner ve yine aynı soruyu tekrar sorarsın. Acaba benim hakkımda ne düşünüyor diye.. sonra tekrar sorarsın.. Ve sonunda pes edersin ve mutsuzum dersin, u'MUTSUZ.. Birilerinin ne düşündüğü bu kadar önemli mi senin için? Sencede başkalarının düşüncelerini önemsemek mutsuzluğa iten en büyük engel değıl midir? Biz erkekler ne istiyoruz diye mi soruyorsun? Umrumda değıl diyebilmelisin.

0|0
    1|0
    • Yha onemsememeye de calissam. bir yerde insan dusunuyor iste. Acb bende sorun mu var. neden baskalari neden ben degilim.. cok uzucu birsey bu bence..

• Bence degilsin //kimse boyle birisi olamaz bence😂😃😂😄

• dediğim gibi bilmiyorum bunu sizler bilirsiniz karşımdaki kızlar bilir.. :))

• Ablacim yapacagin cok basit birisinin sevgilin olmasini istiyorsan ilgilendigini hissettir ilk mesaji at erkek ztn sazan gibi atlar ama ask istiyorsan sen onu bulamazsin o seni bulur

0|0
    0|0
    • Uhuhuhuhu😢😢😢😢😰😰😰😭😭😭😭ben ask istiyom istee😂😂😂😂😂😃

• 3 yildir ayni yerde okumamiza ragmen birbirimizden hic haberimiz yokken oyle bir anda ciktiki karsima sevmeden gecemedim sende bekle ablacim cikar karsina

• Iste bu ilginccc😂

• Soğuk nevale ile ne yapsin adam?_sebep budur. çevrenin negatif elektrik dağıtma. Sempatik ol. ben de olayım ben de teklif etmem şahsen.

0|0
    0|0
  • Sende ego yapacktin demi onlar gibi? Bekedigine gore.. beter ol guzelsen eger yaz konusuruz yok degilsen gerke yok senle iletisime

0|0
    0|0
    • Tm ego yapmam tm da//noluyo konusuruz falan .. bence senin ego tavan yapmis.. 😂😂

• Tm ben cirkinim. p

• O zaman goodbye my lover goodbye my friend. dd

• Al işte benden de o kadar hiçbir eksiğim yok ama bir kızla konuşmak oldu mu konu toz olup uçar herkes

0|0
    0|0
  • Yanlis yerde takiliyorsundur. ya da kaprislisindir...

0|0
    0|0
    • Yok yha kapris falan degil cok sessiz sakin bir tipim. Onceden okula gittigim zamanlarda da boyleydim. hep geveze kizlar benden10 adim ondeydi.

• Dogru adam bulur seni o zaman merak etme...

• Tm...

• Kaç Yaşındasın Kaç Tane Çıkma Teklifi Alman Lazımdı?

0|0
    0|0
  • ee sende hep piçleri etrafına toplama ergenlerden kurtul sakinliği seven onlarca erkek var.

0|0
    0|0
  • Ben edeyim?

0|1
    0|0
  • Hayır tamamen çirkin olman

0|0
    0|0
  • gülmeni istyoruz?

0|0
    0|0
    • Sorun sadece yapilan esprilerinize gulmektemi bitiyor?😃

• bişey değil tatlım bak gayet hos kızsın istersen sana yazyım mesaj at :)

• Hyrrr istemiyomm😂😃

• Ben meme istiyorum

0|0
    0|0
  • espiri yapiyim o zaman

0|0
    0|0
  • Benimle cikarmisin?

0|0
    0|0
  • kadere bırak

0|0
    0|0
    • Zaten birakiyorum da sadece merak ediyorum neden boyle diye. D

• Hoslaniriz gorsek seni gel ozele

0|0
    0|0
  • tamam cıkma teklifi ediyorum

0|0
    0|0
    • Off yha sosyal medyayi saymiyorum. Onemli olan reel 😂😂😉yoksa ohoo sjsssjsjsj

• Hic sanmiyorum yhaa Aslinda yadirgamiyorum bende erkek olsam kendime cikma teklifi etmem Hyr yani niye edeyim Sebep yok ki =? Sjsjsnns😂😂

• Niye tamimadan bilememki:;

• Memelerin büyük mu

0|0
    0|0
    • Yha Allah askina bir defolun * ..😂!!!

• aha benim karşı cinsim :) demek ki bu dünya da yalnız değilmişim

0|0
    0|0
    • Hihihi 😂..

• bennimde öyle bir niyetim yok zaten yukardaki yorumdan anlamadın mı? :D

• Tm okumamisim.😂😃 cok pardon..

Benzer Benceler