Arkadaşlar ben birinden hoşlanıyorum ama.. ?

ya arkadaşlar okul açıldı felan derken yeni okula baya alıştım işte, dün okulda bir arkadaşım bana okul değiştirme ihtimalimin olup olmadığını sordu bende yok felan dedim sonra bir baktım bunu hoşlandığım çpcuğa bunu söyledi meğersem çocuk da benden hoşlanıyo ki bende ondan hoşlanıyorum ama sorun şu ben bunu fark ettiğimde, onu her gördüğümde bir tuhaf davranmaya başladım sınıfa giriyorum devamlı felan normalde her zaman beni görse yanıma gelmeye çalışır ama çekinirdi şimdi öyle olmadı, ben yanlış mı davrandım? benden soğusun istemiyorum ilk defa birini sevdim... birde tanımıyoruz birbirimizi çünkü ne ben ne o konuşabilidik :(

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Karşıdaki çocuğun ne düşündüğünü sürekli soracak mısın kendine? Kendine yeterince sormuşun. Peki cevap alabildin mi? Hayır, alamamışın ki bize soruyorsun. Biz cevap verebilir miyiz? Elbette, herkes birşeyler söyler... Kimi söyle yap kimi böyle yap diğeri şöyle... Peki sen bizim söylediklerimizi dinler misin? Hayır. Ben olsam dinlemezdim.. Gidersin kahveni alırsın oturursun sonra başa döner ve yine aynı soruyu tekrar sorarsın. Acaba benim hakkımda ne düşünüyor diye.. sonra tekrar sorarsın.. Ve sonunda pes edersin ve mutsuzum dersin, u'MUTSUZ.. Birilerinin ne düşündüğü bu kadar önemli mi senin için? Sencede başkalarının düşüncelerini önemsemek mutsuzluğa iten en büyük engel değıl midir?

0|0
    0|0
    • şu an dediklerini düşündüm de, ben zaten mutlu biri değilim. yani demek istediğim hep yalnız biriydim, asosyal biriyim kimseyle konuşamam arkadaşlarım yoktur benim, çekingen ve içine kapanık biriyim ama bu bende oldukça büyük bir sorun. yıllardır kitaplar okuyorum nasıl yenerim bunu diye, oralarda da hep ''karşıdakinin ne düşündüğünü önemseme'' dyazardı, sanırım bu benim sorunlarımdan biri. bunu yenemiyorum karşımdakinin benim hakkımda ne düşündüğü benim için çok önemli ''nedense'' şu an burada böyle yazıyorum, sorunlarımın farkındayım yani ama tanımadığım biriyle konuşamıyorum. gelen yorumlara bakınca da iyice moralim bozuldu. bu soruyu sormamın nedeni aslında birazda siz olsaydınız napardınız tarzında bir cevap bulmamdı. neyse boşverin ben böyle biriyim, asla da değişemem sanırım...

• Gerçekten mii? normalde olsa biriyle konuşurken karşımdaki kişinin benle alay edeceğini düşünürdüm :/ ''Sencede başkalarının düşüncelerini önemsemek mutsuzluğa iten en büyük engel değıl midir?'' dediğinde uzun uzun düşündüm ve bazı gereksiz şeyleri ne kadar çok kafama taktığımı fark ettim, neden bilmiyorum ama mutlu oldum nedense :D şuana kadar hiç kimseye söylememiştim bu düşüncelerimi, teşekkür ederim :D

• Rica ederim :)) sizin mutluluğunuz önemli ;)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Muhtemelen çekingen kişilik bozukluğun var.

Bende de bu bozukluk vardı. Şimdi neredeyse kalmadı. Son bir yılda çok ilerleme kat ettim.

Siteye yeni üye olduğum için kontrole hakim değilim. Mesaj atarsan yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Bana bakin l*n ergenler... Yaslarinizi ne boknyemeye buyuk yazip hesap aciyirsunuz l*n burada. Biz de adam yerine koyup muhatap aliyoruz sizi... Kaybolun l*n siteden fake ergenler

0|0
    0|0
  • Felan değil falan...

0|0
    0|0
    • ay ne kadar da önemli bir görüş benim için, teşekkürler!

Benzer Benceler

Yükleniyor...