Kızlar Reddeder Diye Korkmalımıyız?

Üniye yeni başladım bir kız var çok hoşuma gidiyor ama reddecek diye korkuyorum birde senenin başındayız daha sonraki dönemlerde kızın yüzüne bakamam utanırım sizce napmalıyım?

0|1
25

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ne korkuyorsun git konuş, ret ederse ne utanacaksın, ana okulu çocuğu ana avrat sülale tanrıya küfrederken utanmıyor da sen bundan mı utanıyorsun ah be kardeşim, Çekingenliğinizi üzerinizden atın rahatlayın burası lise değil ilk okul değil herkes belirli bir olgunlukta insan merak etme karşındaki de anlayış gösterecektir.

0|1
    0|0
    • Abi kız biraz güzel doğal olarak da biraz havalı o yüzden cekincem

• sana şöyle örnek verebilirim son 5-6 yıldır yurt dışında yaşıyorum açıkça söylemek gerekirse ben kendimden beden ve akıl (olgunluk denilen kavram) yaşı olarak büyük olanları tercih ediyorum. Nasıl desem çevremdeki çoğu kişiden her türlü bana daha yakın diyebilirim. Neyse ben gidip böyle kişiler ile konuşup böyle bir ilişkiyi yaşayabiliyor isem sen niye böylesine basit bir şeyi yapamaya sın ki? Kız güzel ise ne olmuş :) Bir trafik kazasında yüzüne alacağı yara ile ap ayrı bir konuma gelebilir demem o ki güzellik baki değildir o kişi anlayış gösterir utanma sen ne utanacaksın kalp bu sevgi bu utanması mı olurmuş bunun...

• Anladım abi saol :D

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Aynı durum bendede vardi kizi ilk gun sinifta gördüm faceden instagramdan falan biraz arastirdim onun takıldığı mekanlari ogrendim 2 hafta gecti okulda ogleden sonra konustum oda beni anladi kabul etti rahat ol kendine ceki duzen ver tamam ;)

0|1
    0|0
    • Vayy bu iyiymiş hayırlı olsun kardeş :D

• Eyvallah :) Kızlarda bizim gibi insan sen rahat ol kiz anlayışıyla isin kolay :)

• Eyw denerim kardes :D

• Tanış muhabbet kur sonra biraz ilerlet numarasını falan iste whatsapp tan konuşmaya başlayınca mesela yok canım falan diye konuş yani canım lı falan tepkisine göre bakarsın

0|1
    0|0
  • Alacağın cevap en fazla hayır bu kadar tırsmayın la. Ama öncesinde konuşup muhabbeti kaynaştır hemen pat diye söyleme

0|0
    0|0
    • Kızın biraz burnu havada kardeş fazla takmıyor kimseyi o yüzden muhabbette kuramıyorum

• Geldi çünkü. :D bir kızla konuşuyordum o da burnu havada biriydi 2 3 sene önce falan sevdiğimi söyledim tabiri caizse bir yerleri falan kalktı konuşma tarzı böyle cool cool bende kısa kestim birşey demedim. Sonra spora başlamıştım vücut gelişti tip falan da değişince bana yazmaya başladı şimdi de ben umursamıyorum :D

• vayy bak bu iyimiş bende şimdi şınav mekik ve dambıl ile çalışıyorum inş faydasını görürüm :D

• Tınlama derim

0|1
    0|0
    • Niyebya bence kötü bur durum ve o hale düşmek istemiyorum

• Korkma hacı

0|1
    0|0
Yükleniyor...