5 senedir hic Bir erkekler cikmamistim ve pesime dusenlere sans verme karari almistim ama?

5 senedir erkeklerde sans vermiyordum zaten hepsi ayni seyleri istiyolar gururum kirilmisti cunki benle cikmak isteyenler hep beni cinsel anlamda istiyor sevismek felan simdide sans verdigim tanimaya calistigim kiside benle olmaya calisirken bana diyoki dugunde ne guzel kizlar vardi diyor hangi erkek Bunu Bir kiza Der? Bende dedim ki ayarlasaydinya Bir tanesini o zamanda diyoki Yok ne isim olur. Bundan sonra hic Bir erkege sans vermicem hepsi ayni namuslu olunca istemiyolar insani illa kasar olcan bu devirde

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi aynı namuslu olunca istemiyor kısmında hatanız var efendim. Neyse siz o erkek den ayrılınız sizinde belirttiğiniz gibi cinsel ihtiyaçlarını gidermek için sizinle birlikte olmakta sadece. Sadece doğru insan ile daha tanışmamışsınız. Zamanın akışına bırakın vakti geldiğinde kapınız çalınacak tek yapmanız gereken Kapınızı açmak.

0|0
    0|0
    • Birlikte degiliz telefonda konusuoduk biseyde yasamadim yasamamda

En İyi Kız Görüşü

• Kaşarlıkla alakası yok bence yaşın kaç Senin ilişkilerde ikiye ayrılır kimi uzaktan sever kimine dokunmak hissetmek ister

0|0
    0|0
    • 22 daha gencim ama Ben uzaktan seveni istiyorum

• O zaman zor senin öyle insan bulman böyle abiler bulman lazım

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

419
  • Seninle samimi olmaya çalışıyor erkekler bu düşüncelerini kızlara söylemezler düğünde bendende mi güzel kızlar gördün diyip işi başında da kapabilirmişssin ama dememişssin kızgınlığını hissettirmişsin adamında yapmak istediğini ona vermişssin merak etme seni seviyordur yüz ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Bırak bacim dramatiklesmyle alakası yok biz bu dünyaya oglanalrin bazı ihtiyaçlarını gidermeye gelmedik o yüzden sktr et oylelerini namus herseyden önce gelir onun bunun yalamasi olma :) Allah en iyisini bilir

0|0
    0|0
  • Tam aksine kasar olmayanı isteyende var aklını başına topla bacı

0|0
    0|1
  • Aslında namusla alakası yok bence durumun. Senin alğına bağlı düğündeki kızlar güzeldi demesinden namus kavramını çıkardıysan sende otur biraz düşün derim.

0|0
    0|0
  • Evet bu hayatta genellikle hep kötüler kazanır bende genelde oyüzden kaybediyorum

0|0
    0|0
  • Ya bosver sen abazaları şimdi sana gelip sans ver diyicem birine şans vericeksin yarı yolda kalıcaksın birşey demiyorum herkes öyle değil ama sana öyle gele gele haklısın

0|0
    0|0
    • Hic mi ama dogru kisi gelmez

• Yani bilmiyorum arkadaslarim olsun herkes Benim gibi dusunmuyorum opsun ellesin nolcak ee evlilige gitmicekse neden opsun ellesin Her onune ya da ciktigim erkege Bunu yaptirimki

• Aynen o ne öyle giren cıkan belli değil aslında bu bir görüş ama herkesin görüşürüne saygı duyarım bu herkesin yaşam tarzı ama anlamlıysa senin için yapmassın yani ona sen bir anlam yüklemissin herkesle yaparsan ne anlamı kalır

• kızaları anlıyamıyosun bağzıları sırf cinsel bişey yaşamadığın için terk eder aldatır cinsel istek yapıncada sapık oluyon anlaşılmıyor

0|0
    0|0
  • Biraz buyutmuyor musun 😄 ver karsiligini bitsin bu kadar dramatiklestirmenin manasi yok bence

0|0
    0|0
  • erkekler erkekler. hep arada kayniyoz. iyimiyiz kotumuyuz :)

0|0
    0|0
  • Erkekler bal bulsa kaymak ister ateş bulsa çakmak ister.

0|0
    0|0
  • Kaşar isteyen denyolara çatınca böyle düşünmen normal

0|0
    0|0
  • söyleyen tübitaktamı çalışıyor?

0|0
    0|1
  • Hepsi aynı bokun farklı renkleri

0|0
    0|0
  • Demek öyle :)

0|0
    0|0
  • Tam dallamaymis

0|0
    0|0
    • Hep oleleri denk geliyor tipimde sorun var galiba hep cinsel yonden isteniyorum

• Bakiyim tipini at bakiim ozelden merak ettim bir de ona gore yorumlayim

• Bu devirde her şey bir çift meme olmuş.

0|0
    0|0
  • Düzen çürük ne yapacan yozlaşma o biçim

0|0
    0|0
  • Cok haklisin

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Bu kadar güveniyon madem kendine ben verim sana şansı ama şimdi dersin yaşın büyük oolmaz evet de gör beni beğenirsen göster kendini ertesi gün nikah kıyalım varmısın?

0|0
    0|0
    • Simdi ne alaka hemen tanimadigin kisiyle nasi evleniosun

• Tamamm hemen simdi evlenelim

• Tamam hadi gel

• Bidaha sans ver

0|0
    0|0
  • Tam aksine kaşar olmayanı ister dürüst bir erkek.

0|0
    0|0
  • haklısın böyleleri yüzünden erkekliğimden utanıyorum bazen

0|0
    0|0
    • Sen ne utancan sen yapmadigin surece

• Herkes Bir sans hak Eder ama ikinci Bir sans vermiceksin bolelerine

• böylelerine birinci şansı bil vermiceksin

Benzer Benceler

Yükleniyor...