Otobusteki cocukla nasil tanisabilirim?

Simdi sabahlari bindigim otobuste bir cocuk var her zaman arka tarafta ayni yerde oturuyo :D benim bindigim de dolu oluyo otobus bende arka tarafta ayakta gidiyorum her neyse ayni yerde inip ayni duraktan farkli otobuslere biniyoruz cocukla tanismak istiyorum sizce ne yapabilirim?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Utangaçlığınızın, çekingenliğinizin üstesinden gelmeniz gerekmekte bunları başardıktan sonra o kişiye sadece merhaba demeniz ile sohbeti ilerletecek kadar konuşacak duruma geleceksiniz merak etmeyin şu an sizin ihtiyacınız olan şey:
    1-Öz güven
    2-Çekingenlik ten kurtulmak.
    -Utangaç olmamak.
    bunları sağlar iseniz çok rahat istediğiniz kişi ile diyaloğa başlayabilirsiniz :)

0|0
    0|0
    • Ozguvenim az utangac bir insanim mesela merhaba desem oda merhaba deyip ardindan sohbet ilerlemezse cok utanirim cunku hergun ayni otobusdeyiz

En İyi Kız Görüşü

• Kucağına düş. d şaka, kasma o kadar git tanış numarasını al

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • Tek ortak yaptığınız minibüse in binse yapabileceğin tek şey o sana demediyse ya ona bak gül belki gelip tanışmak ister ya da indiğin/bindiğin yerde ona bir selam ver tanış biliyorum herkes utangaç yapamıyorsunuz yenemiyorsunuz falan :D koyun bunları kenara yemin ediyorum kendimde utangaçlığımdan kaybediyorum anlatması kolay yapması zor bir şekil başarın :)

0|0
    1|0
    • Basaramiyoruz iste 😀 aslinda bir adim atarim ama ondan gelmezse karsilik cok utanirim 😂😂

• İlk görüşte aşk olmak zorunda değil tanışsanız sonrafan doğabilecekte birşey bu ilişkiler güven ister tanımadığın birine güven olmaz zaten bir tanışmanız konuşmanız lazım eğer hala arkadaş gibi olursa tamam sevdadan vazgeçip vazgeçmemek sana kalmış

• Yapamiyorum iste basarisiz oluyorum mesela bugun arkasinda oturuyodum uyuyodu bu duraga yaklastik uyanmadi uyandirayim belki tanisiriz biseyler olur dedim harekete geciyodum tam uyandi 😀😀

• Her sabah aynı otobüse biniyorsan onunla konuşmayı dene sana yer verirse indiğinizde teşekkür et ve nerde çalıştığını her sabah aynı otobüse bindiğini sor o şekilde konuşucak bir konu bulursan bişeyler olabilir😊

0|0
    0|0
    • Öküz cocuk yaklasik bir saat nerdeyse ayakta gidiyorum insan der gel birazda sen otur ama yook 😀

• Araba firen yapınca ya da gaza basınca çarp belki o zaman görür 😁😆

• Cantami tutsana diyim farkeder o zaman 😀😀

• aynı yerde ınıp farklı otobusler beklerken aylardır aynı otobuste gıdıyoruz bır kere bıle yer vermedın cok centilmensin diye trıpatarak baslayabılırsın :)

0|0
    0|0
  • Tanis gitsin nolcak ya

0|0
    0|0
    • Daha once hic bu sekilde tanisma olayim olmadi o yuzden kolay gelmiyo

• Ilk olsun o zaman.. herseyin bir ilki vardir..

• git ve seni seviom ye beni mülayim de :D

0|0
    0|0
  • Madem evlenmeyecektik neden bu otübüse bindin😒

1|0
    0|0
Yükleniyor...