Bu kızla nasıl çıkabilirim anlayanlar yardım etsin bu konularda kötüyüm :D?

arkadaşlar bir kız var. son zamanlarda farkettim gerçekten güzel bir kız. aynı okuldayız lisede ama dedimya son zamanlarda fark ettim ilk 2 sene kız normaldi yani kötü demiyim yine iyiydi ama çok iyi değil normal bir kızdı. şimdi lise 3 teyiz ikimizde ve kız bu sene baya iyi olmuş. baya güzel minyon tipli bir kız 170 e yakın heralde boyu esmer beyaz tenli gözleri falan gerçekten :D bende 182 yim ve tip olarak çok iyi olmasamda iyiyim yine yani ortamda bakanlar falan olur. şimdi biz bu kızla aynı dershaneye ve aynı sınıfa gidiyoruz ( okulda farklı sadece dershane de aynı sınıf) ve haftada 4 gün falan dershane var. bu kızla yeni yeni konuşmaya başladım aramızda muhabbet yok hiç . bu kızdan hoşlandım ve denemek istiyorum işte nasıl yapabilirim bunu nasıl başarabilirim?
Güncellemeler:
kızla aramız yok hiç konuşmadık ve bilmiyorum nasıl yapıcam bu işlerde baya kötüyüm
dasda

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Seni seviyosa kendini belli eder. Sonra kendini yakınlaştırmak kolay olur. Ama seni tınlamıyosa (sevmiyoda olabilir duygularını belli etmiyorda) direk bir kenara çek söyle. Yoksa sıkıntı. Dediğine göre anlamıyosun bu işlerden. burada ne kadar taktik alırsan al büyük olasılıkla beceremeyeceksin acemilikten. Dediğim gibi uzatıp dertlenmeye ne gerek var. Belkide cesaretinden etkilenir hı?

0|0
    0|0
    • benden hoşlanmıyor ki yani sevmiyor anlamında değil hiç konuşmadık okulda birkaç kez görmüştük o kadar dershane de öyle hoşlandığını gösteren tavırları yok bende belli etmedim ondan belki ama yinede etmez heralde öyle bir kız değil hemen açılmaz

En İyi Kız Görüşü

• Minyon 170e yakın heralde ve esmer beyaz tenliyi açıklar mısın pls. -,-

0|0
    0|0
    • yani sayılarla aram iyi değil minyon işte yüzü falan sevimli bir kız baya hoş 165 falandır en fazla bilmiyorum ama çok tatlı gerçekten :D esmer saçı ve beyaz tenli ^_^

• tanısan seversin :dasd

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

31
  • Güncellemelerde gördüğüm dasda bana gerçekten büyük şeyler ifade ediyor...

Her neyse şu olaya gelirsek sen önce kıza karşı olan tabularını yıkmalısın ve cesaretini toplaman için o sabah bir kaç ''COOL'' dediğimiz o şarkılardan dinle okula gitmeden aynaya bak yakışıklı olduğunu hissettirecek o şeyleri yap saçınla fazla uğraşma genelde sade görünümler iyidir dişlerini fırçala tırnaklarını kes yüzünü güzelcene yıka ve kızın karşısına çıkmadan 2-3 dakika öncesine kadar şuna inanmaya çalış ''Evren gerçekten karşıma çıkarmamışsa bir sebebi vardır moralimi bozmama gerek yok ama aksi taktirde engeller olmadığı sürece benimle olmaması için hiç bir sebep yok'' 2-3 dakika içinde sırayla
    -Gülümse
    -Kendinden başka kimsenin senin için bunu yapmayacağını kendin yaparsanda gurur yapacağını düşün
    -Sonra Yanına git biraz konuş Konuyu açabilecek herhangi birşey bulursun illa!

Konuşma sırasında arada bir seni ister istemez yoklamak için sorular soracak onları iyi dinle ve savsaklama boş değil net cevaplar ver. Öz konuş ciddi ol çünkü yapacağın şey ciddi bir iş. Ona espri yap ama kendin yaptığın o espriye o gülsün sen o güldükten sonra en fazla gülümse yoksa bütün o apollo tavrın yok olur kızla ''enseye şaplaklık'' dediğimiz vıcık bir ilişkin olur. Biraz daha ilerlet kızın hoşlandığı şeylere yoğunlaş çünkü oda senden hoşlandığında seninkilere yoğunlaşacak ve konuşmanızın sınırı dolduğunda (yoksa bile kendin belirle 10 dakika sonra arkadaşlarım beni bekler, ders var, gibisinden bahanelerle uzaklaş ki tadı damağında bir ilişki olsun) eğer konuşmaya devam etmek isterse numarasını iste bir sonraki buluşmalarınızda (fazla arayı açma) birinde git senden hoşlandığımı bilmeni istiyorum de ve açıl..

0|0
    0|0
  • Minyon ve 170 👏👏👏👏👏

0|0
    0|0
  • minyon tipli 1.70 hmm

0|0
    0|0
  • Liseli aşıklar sizi:d

0|0
    0|0
    • aşık değil sadece tatlı bir kız ve karakteri de öyle iyi yani. beni isteyen güzel ama kaşar kızlardansa öyle bir kızı tercih ederim her zaman

Benzer Benceler

Yükleniyor...