Evli kadın benimle yakınlaşmak istiyor?

Yaşım 19 facebook sayfasında yaptıgım yoruma cevap vermişdi bende öyke derken tanıştık yaşı 28 konuşurken sürekli tatlısın yakışıklısın hahaha vb kalp atmalar samimi olmalar bulusalım mı canım? :) tanışmak isterim seninle gibi sporcuyum kasların güzelmiş haha yakışıklı seni <3 arasan bulamazsın böylesini :D diyor 2 cocugu var sizce napmalıyım? kadında güzel istemiyorum değil hani sadece fikir almak için yoksa kadın çok tatlı taş bildigin fırsat kaçamz -,-

0|0
159

En İyi Erkek Görüşü

• olgun kadını bulmussun bide evli olmasınamı bakıyon :D 1 kerecikten bişe olmaz ama sürekli tekrarlama sonu iyi bitmez :D

0|1
    1|2
    • Haklısın abi neden kaçırayımki direk.)

• conemsin :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

158
  • bence libidona hakim ol ve uzak dur o kadından. ama ona da bunun dogru olmadıgnı belki evlenince seninde başına bu gelecek bundan çekindiğini kocasına bunu yaşatmak istemediğini cocukları duysa neler hısseder bunu bıldıgını vs soyleki senden uzaklaşıp başkasına yanaşmasın.

0|1
    0|0
  • Acıma kardeşim fırsat gelmiş hatunda büyük olgun nereye kadar giderse ;)

0|1
    1|1
    • Affetmem dostum :D öyle olucak zaten dur bakalım yarın büyük gün :D

• Birincisi seninki hevesten baska birsey degil. Ikincisi kadinin esine saygisizlik olur kendini o adamin yerine koy. Sana yapilsa hosuna gitmezdi diye dusunuyorum. Hatta ve hatta çocuklari oldugunu bile bile böyle birsey yaparsan bence çok igrenç bir durum. BENCE bu kadindan uzaklas ve ona evli oldugunu hatirlat. Ayrica senden yasca buyuk..

0|0
    0|0
    • yasça büyük olsa nolur? biti bile olan oldu

• Neyse orasını sen bilirsin. Yaşı büyük falan seni ilgilendirir. Ben sadece fikrimi söyledim.

• La olm sen malmısın kafayımı yedin bide düşünüyo mk kadın tecrübeli hemde güzel direk yataga at düşünme bile hatta git at mk yataga bol şansss:D

0|0
    1|0
    • Vauyyy conem benim ya seni yeram yeram :D

• Sen evlendiginde karinda baskasiyla birlikte olur karinada bir sey diyemezsin alisiksin ne de olsa alisiksin

0|0
    0|0
  • Allah askina saçmalama aileni düşün arkadaslarini düşün adın çıkar başka kız mi kalmadı kocasını aldatan kadın seni de aldatır dusunsene kadın sana yavsiyo akşam kocasıyla sevisiyor

0|0
    0|0
  • evlıyken bunu yapıyorsa senden ıstedıgı neyse onu alınca emın ol basın beladan nah kurtulur.

0|0
    0|0
  • İleride kendi eşine imtihan olmak istiyorsan bencede fırsatı kaçırma

0|0
    0|0
  • Kaldırımda onca vermeyi bekleyen var. Bence çocukları düşün. Annen böyle bir şey yapsaydı? :(

0|0
    0|0
    • Napabilirim canım kendisi istiyor :)

• Kaymak benim lafımdı bir kere.

• iyi tm sustum

• Güzellik için yapılmaz evli ise iradeni ortaya koyup git diyebilmen gerek bence..

0|0
    0|0
    • Madem hatun evli ya neden bana yürüyor oda istiyor o bilecek ozaman iradesini yerini :)

• Kadınlar özelliklede düşük seviye kadınlar genellikle bazı erkekler için sülük misalidir sana yapışıyorsa önce benden alabilecek değerli neyim var ki diye bir sor kendine bro..

• Bosandigi taktirde neden olmasin.

0|0
    0|0
  • Biz yapma desek nolicakki yapacaksin

0|0
    0|0
  • Şerefli bir duruş sergilemek istersen uzak dur.

0|0
    0|0
  • Başına bela alıp b*k yoluna gitme :D

0|0
    0|0
    • O Fizigi gördükten sonra biraz zor :D

• Sen bilirsin :D

• bilirim bilrim :d

• sende cocuklarını sevmeye gidersin artık

0|0
    0|0
  • Hepiniz igrencsiniz!

0|0
    0|0
  • Ver yesin aslanim. pisman olmaktan. iyidir.

0|0
    0|0
  • Boşver sen uyma şeytana uzak dur.

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • namustan bahsedenler erkeklerdir dimi? evet kadın burada namussuzluk yapıyor ama o namustan bahseden erkek kendi namusunu koruyamıyor. yazık

0|0
    0|0
    • kadın istiyor zaten oldu bile artık :D

• kadın istiyor diyorsun sende de namus yok o zaman

• ösbhfsdgfsdh tamam ablagg

• Organ mafyası çıkınca görürüm senin olgun kadını kaçırmamalarını...

0|0
    0|0
  • alan razi veren razi istedigini yap

0|0
    1|0
    • Aynen oh mis

• :D eger tek tarafli olsaydi sen ilgi duysaydin sadece bosver birak unut derdim o bir Anne derdim ama belliki kadinin mezhebi geni s takil kafana göre , kocasina yakalanmamak sartiyla :D

• iyiydi zaten :D

• Türkiye sınırları içerisinde MILF item'ı zor bulunur. Aban :D

0|2
    1|0
    • Tipin varsa fizik iyiyse zaten düşürürsün kanka :D

• Tip sağlam ama fizik ters orantılı maalesef. İleriki zamanlarda plan 2'yi uygulayacağım :D

• aynen abi conemsin :D yardır

Yükleniyor...