Mini etekli kızlara neden böyle sorular sorarlar?

Mini etek giymiştim hava biraz soğuktu. Birisi bana "öyle üşümüyo musun?"diye sordu sizce neden sordu yanlış anlamalı mıyım

0|0
1127

En İyi Erkek Görüşü

• kadın hürdür kimseyi ilgilendiremez baskı yok etme faşizimdir kadın devrimi şart kime ne isterse üşür sanane ey yobaz ey adi yaratık

2|0
    0|1
    • Sordu sonra yanlıs anlamıyım diye ben uzun kollu giyiyorum falan dedi yani sorması saçma değil mi

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl sorduğuna bağlı

1|0
    0|0
    • Sordu sonra yanlıs anlamıyım diye ben uzun kollu giyiyorum falan dedi yani sorması saçma değil mi

• Yani bende görsem bu soğuk havada giyilir mi diye sorarım illa art niyet aramamak lazım

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1026
  • Yanlış anlamalısın sen gittikten sonrada içten yanmalı m*tor demiştir :D

2|0
    0|0

• Muhabbet kurmuş yemlemiş seni bir güzel marifet sende değil kürkünde yani mini etekte
      ye kürküm ye deseydin :D

• sana o. musun diye soruyo kısacası hava soğukken niye bacaklarını böyle belli ediyon falan diyor kaba söyledim kusura bakmayın ama topluma indirgersek demek istediği şey bu

2|1
    0|0
    • Ama sonra ben uzun kollu giydim de ondan sordum dedi

• Ben de merak ediyorum yani kızlar kışın mini etek giyince üşümüyor mu? Kimseye sormadım şu zamana kadar. Aynı zamanda ben de kışın ince giyiniyorum bana da çok soruyorlar üşümüyor musun diye ben hiç yanlış anlamadım. Yanlış anlaşılacak bir durum yok.

1|0
    0|0
  • Kısacası fahişe misin demek istemiş :D Motor yani.
    Mini elbise giyilir mi ya gaşşarlıkta son seviye :D

0|0
    2|1
    • Her mini elbise giyen kaşar olmuyor ki?

• Aqldm ya sen kendini kapamaya örtmeye devam et kimse görmesin seni namusunla yaşa tamam hadi canım

• neden kaldırılmıyo bu cevap!

• bence de anla.. yani ben kışın soğuk olduğu için kadife pantolonun altına ince pijama giyiyorum kızları öyle mini etekli görünce şaşırıyorum.. hatta hocama sordum o bile anlam veremdi..

1|0
    0|0
  • Ben kendi kendime soruyorum ulan ben burada soğuktan titreme nöbetleri geçiriyorum bunlar nasıl üşümüyor? :D Sonra içimdeki ses ulan onlardaki kalorifer sistemi sende olsa sende üşümezsin dedi. Ben iptal :D

0|1
    0|0
  • Bir etkinlikten çıktım gibi bir cevabın yok ise yanlış anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Havalardan dır büyük ihtimal içinde art niyet varmıdır bilemeyiz

1|0
    0|0
  • Soğuk ya üşümüyomusunuz diye merak etmiştir ben kısa kollu bile çıkamıyorum artık ama bazıları kar kış demiyo giyiyo miniyi helal olsun :D

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamalısın bence normal birisi sormaz öyle bişey

0|0
    0|0
  • soğukta mini giyilirmi kızım aşşadan hava alıp üşütcen

1|0
    0|0
  • bu havada mini etek mi giyilir yaa illa o koca götünü göstercennn...

0|0
    0|0
  • Aklı sıra sana iş atmış... ne giyersen giyersin... insanlar kendilerinden sorumludur.

0|0
    0|0
  • havalar çok soğukken herkes kat kat giyerken biri mini etek giyiyorsa o soru sorulur.)

0|0
    0|0
  • Hava soğuk olduğu için herkes pantolonla üşürken seni öyle görünce dayanamayıp sormuşlar.

0|0
    0|0
  • Altımda kalorifer var deseydin

1|1
    0|0
  • Adam sağlığını düşünmüş :))))

1|0
    0|0
  • Belki de gerçekten merak ettiğinden sormuştur.

1|1
    0|0
  • sen de fakir misiniz arabanız yok mu de adsjfgf

1|0
    0|0
  • Mini etek giydiğin için 😕

0|0
    0|0
  • Hava soğukmuşta ondan... mmnaaa

0|0
    0|0
  • birak sen o orumcek beyinlileri valla

1|0
    0|0
  • Ahahah ben de yapiyorum bunu i*tligine 😄

0|0
    0|0
  • Beğenmiştir seni laf atıp tanışmak için işte

0|0
    0|0
  • Çok fazla açık giyindin demek ki

0|0
    0|0
  • Gercekten usumuyormusun?

0|0
    0|0
  • altında çorap yokmuydu

0|0
    0|0
  • çalışan motor soğumaz deseydın.

1|0
    0|0
  • yanmalı motor sistemi var

0|0
    0|0
  • hayır yanı mantıklı bir soru oyle üşümüyor musun?

0|0
    0|0
  • soguk hava başka ne anlamı olsun

0|0
    0|0

• Yani saçma olmuş

• bağnazlığından sormuştur. ama sende o eteği, teşhirciliğinden gösterme merakından. ilgi budalalılığından dikkat çekme şebekliğinden giymişindir. sokak köpeğine bile hallenen 3 kuruşluk cahil aç abazaların ilgisi bu kızların neden bu kadar hoşuna gider anlamam

0|0
    0|0
  • hakketen o benimde kafama takılıyor üşümüyonuzu ya.

0|0
    0|0
  • Bende metro beklerken, hava rüzgarlıydı üşüyordu diye bir kıza montumu vermiştim. Herşeyde sebep aramayın.

1|0
    0|0
  • Gayet saçma bir soru. Mini etekli bir kıza soğukta üşümüyor musun denir mi :) l*n mal seni bile ısıtır :D

0|0
    0|0
  • Bu da temelli salakmis calisan motor hic sogur mu l*n

1|0
    0|0
Yükleniyor...