Ne yapmalıyım bilmiyorum?

Sınıfımda bir erkek var. Biz buna x kişisi diyelim. Bu x kişisi sürekli nasıl desem biraz gıcık kızlarla takılan bir tip. Hani şu kendini bir b*k sanan kızlar. Ben bu x kişisini beğeniyorum, dikkatimi çekiyor. Ama fazla bir muhabbetimiz olmadı hala. Ben bu olayı en yakın arkadaşlarımdan birine anlattım ve ondan bana hayır gelmeyeceğini, iyi bir arkadaş olmasına rağmen iyi bir sevgili olmayacağını söyledi. Dün birden bire ''y kişisiyle çıkmaya ne dersin?'' dedi. Bu y kişisi benim arka sıramda oturuyor ve baya konuşuyoruz. Gerçekten hem komik, hem de tatlı bir erkek. Ben kızlar arasında pek popüler olmadığını sanıyordum fakat bugün bir kıza aşırı bir yakınlık gösterdi ve o kızdan hoşlandığını düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• İşin içine matematik girmeseydi iyiydi de sen de biraz ayran gönüllü gibisin

0|0
    0|0
    • Öyleyim, biliyorum. Hiç hoşnut değilim bu durumdan ama yapabileceğim bir şey yok.

• Hadi canım

En İyi Erkek Görüşü

• z kişisiyle çık , bilinmeyenli dekleme döndürmüşün işi :)

0|0
    0|0
    • Mantıklı. Ama üç bilinmeyenli denklemlerde pek iyi değilim. Eğer iki bilinmeyenli olursa daha iyi çözebiliyorum. Yine de tavsiye için teşekkür ederim.

• Sana karşı ilgisi olup olmadığını bir tek sen anlayabilirsin :)

• Tüm gün boyunca başka kızlarla konuşup durdu. Tabii benimle de konuştu ama bilemiyorum ilgisi olmayabilir bana karşı.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02

Benzer Benceler

Yükleniyor...