AŞKI BULAMAYACAĞINI HİSSEDENLER VARMI?

Gizli Üye
bu yazdıklarımdan dolayı dalga geçen olabilir saygı duyarım. ben 19 yaşındayım bu yıl üniversitede 2. senem.1.63 boylarında doğal sarışın soluk beyaz tenli kahve gözlü bir kızım.çok şükür ki her zaman dikat çeken bir kız oldum ama ne varki mutluluğu bulamadım. benim yalanım yok şu zamana kadar 5 tane sevgilim oldu en uzun ilşkim 2.5 sene sürdü. ama ben gerçek aşkı aradığım için hiç bir erkekle henüz öpüşmedim bile. elini tuttum sarıldım bunlar oldu ama dudaklarımı hep sakladım.çok bişey istemiyorum. sadece yanıma yakışacak ve kafa yapımızın uyduğu bir sevgili istiyorum ya bu güvenilir insan çıkarsa karşıma onunla her yere gitmem eğlenmek gezmek ağlamak sarılmak dizine yatmak ya iyi kötü her anımda yanımda olacak birini istiyorum. ama öyle biri hiç rast gelmedi. ciddi biri çıkmadı karşıma. o gerçek aşk sanırım hiç çıkmıcakda karşıma. ya bilmiyorum yalan asla söylemem hep iyi niyetle yaklaşırım tek kusurum biraz doprayımdır açık konuşurum. sanırım görücü usulü evlenicem. böyle hisedenler var mı
AŞKI BULAMAYACAĞINI HİSSEDENLER VARMI?
7
9
Görüşünü yaz