İSTEDİĞİN SAÇ

Schwarzkopf

AŞKI BULAMAYACAĞINI HİSSEDENLER VARMI?

bu yazdıklarımdan dolayı dalga geçen olabilir saygı duyarım. ben 19 yaşındayım bu yıl üniversitede 2. senem.1.63 boylarında doğal sarışın soluk beyaz tenli kahve gözlü bir kızım.çok şükür ki her zaman dikat çeken bir kız oldum ama ne varki mutluluğu bulamadım. benim yalanım yok şu zamana kadar 5 tane sevgilim oldu en uzun ilşkim 2.5 sene sürdü. ama ben gerçek aşkı aradığım için hiç bir erkekle henüz öpüşmedim bile. elini tuttum sarıldım bunlar oldu ama dudaklarımı hep sakladım.çok bişey istemiyorum. sadece yanıma yakışacak ve kafa yapımızın uyduğu bir sevgili istiyorum ya bu güvenilir insan çıkarsa karşıma onunla her yere gitmem eğlenmek gezmek ağlamak sarılmak dizine yatmak ya iyi kötü her anımda yanımda olacak birini istiyorum. ama öyle biri hiç rast gelmedi. ciddi biri çıkmadı karşıma. o gerçek aşk sanırım hiç çıkmıcakda karşıma. ya bilmiyorum yalan asla söylemem hep iyi niyetle yaklaşırım tek kusurum biraz doprayımdır açık konuşurum. sanırım görücü usulü evlenicem. böyle hisedenler var mı

0|0
79

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım 19 yaşındasın daha ne bu evlenemeyeceğim şey si almış başını gidiyor bu günlerde anlamış değilim 30 undan sonra evlen ne olacak yani? Senin maksadın sırf evlenmek mi yoksa gerçekten sevmek mi? Neyse ana konuya dönecek olursak daha senin için doğru erkek ile tanışmamış sın diyebilirim. 1.63 boy sarı saç ve beyaz ten rengi ile günümüzde tercih edilen bayan tiplemesidir. Günümüzde erkekler birçok sebepten kısa boylu bayanları tercih etmekteler fakat en önemli 2 faktör ise ;
    1-aşağılık kompleksi: kendisinden uzun bayan ile birlikte olduğu zaman kendisini erkekliğinden yoksun, eksik ve küçük durumda görmesinden dolayı daha kısa boylu bayanları tercih edenler.
    2-Cinsel Arzular İçin:
    Günümüzde 20-30 yaş arası erkekler genelde 165-185 arası değişmekte yani uzun değiller ve elbet ki bir kaç cinsel ilişki biçimi-pozisyonu vardır akıllarında ve bunları sevdikleri kişi ile denemek isteyebiliyorlar böyle durumlarda tercihler kısa boylu bayanlara kaymaktadır.

Kısaca günümüzde Kısa boylu bayanlar daha çok tercih ediliyor.
    Sarı saçınız ve beyaz teniniz ekstradan bir çekicilik katıyor genelde sarı saçlı beyaz tenli bir sevgilisi olduğunda erkeğin bir arkadaşına anlatınca hadi be gerçekten mi tepkisini alıyorlar günümüzde Sanırım biraz Rus özelliği olarak görüldüğünden olsa gerek neyse, Tüm bu sıradışılığınıza kahverengi göz rengi niz normallik katmış size siz şuanda türkiyede en çok arzulanan kadın tiplemesisiniz. Neyse kısaca son bir kaç çift laf edecek olursam. Merak etmeyin ilerleyen vakitlerde elbet ki sizin için doğru insanı bulacaksınız. Sadece zamanı akışına bırakın ve bekleyin. Zamanı Gelince Kapınız Çalınca Açmamazlık Yapmayın yeter :)

0|0
    0|0
    • ay ne yazdın sen okadar uzun teşekkür ederim :)

• ne demek efendim :) Sağlıklı bir sevgi ilişkisine erişmeniz dileğiyle :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

78
  • Dopra yazdığın için cevaplamıyorum

0|0
    0|0
  • Bende aski bulamicam heralde kaciyor benden 😞

0|0
    0|0
  • iğrençsiniz 5 erkekler çık ondan sonra gerçek aşkı istiyorum de. acelen ne zaten evleniceksin daha bu yaşlarda sevgili istiyorum demek aptallıktan baska bir sey değil. tam bir ergen klasiği

0|0
    0|0
  • 26 yım bende sevgılım yok kac senedır. Hayata mı kusmelıyız sımdı

0|0
    0|0
  • Ben inanmiyorum mesela

0|0
    0|0
  • neden başkalarının dıkkatını cekmeye calısıyorsn?

0|0
    0|0
    • yanlızlık hissediyorum yolda el ele gecen sevgilileri gördükce üzülüyorum hepsi bu

• bu gıbı utanmazlara ozenmemeyı tercıh et. unutmu kalıcı dunya değil

• Evet, ben.

0|0
    0|0
  • Bende senin hissettiğin gibi düşünüyorum çünkü bütün kızlar kötü insanlara menfaat için yanında olan insanlara güveniyorlar bu konuda yanlız değilsin ama elbet birisi çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • Emin ol gerçek aşkın eninde sonunda çıkıcaktır karşına :) güven kesinlikle biri çıkıcak fakat ne zaman ve nerede olacağını bilmiyoruz daha gençsin uzun bir ömür var önünde 😉

0|0
    0|0
  • Gerçek aşka inanıyorum çünkü gerçek aşk o güldüğünde senide mutlu eden
    Mesela benim aşık olduğum kızı bizim sınıfta erkekler beğenmiyo biraz zayıf ama ben Adriana lima mı aşık olduğun kız mı deseler aşık olduğum kızı seçerim çünkü bana dünyanın en güzel kızı olarak geliyor. Sanki Baya suç işlemişim ve aşık olduğum kızda melek ve onun suratına bakınca yaptığım suçlar aklıma geliyormuş gibi ona bakmaya bile kıyamıyorum.

Kader'e Eren Mutluluğu bulur. Buda iki'mizin ismiyle bulduğum bir söz.
    Daha çok şey söylerdimde ben düşünmekten sıkıldım beynim eziyet görmekten bıkmadı.

0|0
    0|0
    • senin adına çok sevindim darısı bizim gibi bekarların başına

• Yaşım 18 :( Okul bitince zaten bir yakınlaşmamızda olmuyacak gözlerimiz konuşuyo çünkü okul bitince herkes kendi yoluna çekilecek %95 böyle olacak ama onla evlenmeyi isterdim ama bu işler kader işi :D

• Ya Yane aşkı yıl 2015 hala daha aşk diyenler var bu zamanda millet geçim derdine düşmüş herkes mantığına uygun mu diye bakar bu zamanda aşk olmadan yapamam diyenin aklına sasarim

0|0
    0|0
  • Senin kalemin esmer kro ve sakallı erkekler güzellik. Senin gibi sarışın ve güzel kızlar durur durur sonra gider böyle kekolarla mutlu olur çünkü.. :) Birde bazılarınız hem boy istiyor hem tip istiyor hem kaslı olsun diyor. İstiyorda istiyor.. Onu bulanada kadarda çöp olup gidiyorlar.. Sonra kel kısa boylu göbekli birini bulup evleniyorlar ne yazıkki. :) Nasıl yorum ama gerçeklik payı yok mu? Çünkü sana Brad Pitti getirseler beğenmezsin bence bu kafayla..

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım peki söyleyinde yapayım

• Esmerlerden hoşlanıyorsan kafadan kaybetmişsin zaten. :) Yukarıda yazdığımda haklıymışım. Nedense sarışın ve güzel kızlar esmer kroları çok seviyor.. Maalesef sende öylesin. Analizlerimi seviyorum..

• napim bu zevk meselesi belki sende sarışın kız sevmiyosun esmer seviyosun bunda ne varki elimde olan bişey değil. ben çok beyazım sarışınım ve yanımdaki erkekde öyle olsun istemiyorum

• Maalesef yazarken kendinle tezat düşmüşsün. O ki gerçek aşk olduğuna inanmadın ne işin vardı 2,5 sene bir adamla diye sorarlar..

Aşk falan istemiyorum.. Gereksiz..

0|0
    0|0
    • bilmediğiniz konularda güzel önyargılarınız var. 2.5 senelik eski sevgilim psikiolojik sorunları vardı başlarda iyiydi ama sonra bana vuruyodu bana yalan söylüyodu ailem bile evlatlık dedi. zor zamanlar geçirdim ben

• Var kalbi güzel, kendi güzel insanlar ama denk gelmiyor..
    Ben de öyle hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Dudaklarını saklamış ahah lafa bak :D
    Aşk aramakla bulunmaz bu kafaylada anca barzoları bulursun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...