Birinden hoşlanıyorum?

Birinden hoşlanıyorum bunu ona nasıl söyleyebilirim

0|0
121

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle arkadaş ortamına katılabilirsin veya onu senin arkadaş ortamına sokabilirsin, çevrendeki insanları ve onun çevresindeki insanlara tanıştırılmış olursunuz böylelikle samimiyet başlamış olur bir süre sonra cafelerde toplanırsınız arkadaş çevresi ise daha sonra sadece baş başa gitmeye başlarsınız ve anlatırsınız böyle bir takım duygular beslediğinizi, yaşınız 19 gözükmekte üniversite öğrencisisiniz veya hazırlanıyorsunuzdur büyük ihtimal. Ergenlikten çıkmışsınız siz ucuz yollar ile kendinizi küçük düşürmeye gerek yok, aceleye de mahal yok arkadaşım. Belirli bir süreç sonucunda cevap verecektir karşınızdaki erkek büyük ihtimal karakterine göre değişebilir orada cevap vermekten çekinebilir, utanmış olabilir orada cevap vermese bile en geç o hafta içinde size cevabını verecektir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birinden hoşlanıyorum de o da kim der sen de bombayı patlatır "sen tabiki de" dersin bak ne ka romantik.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

020
  • Boşver hiç söyleme.. Uzaktan sevmek en güzeli, yormuyor insanı.. En azından hayal kırıklığı yaratmıyor.

0|0
    0|0
  • Bende de var o ya 😂😂 geçmiş ilişkiden kaynaklı ya da birini seviyor fakat kendine itiraf edemiyorum. ..

0|0
    0|0
  • Direk söyle. Niye uzatıp kendini bitiresinki. Çek kenera sakin bir yerde söyle.

0|0
    0|0
  • hymmvarya ben sana şeyy bir şey söyleyecem hymmm şeyyy ama nasıl desem bilmiyorum ya boşver ya da hymm tamam söylecem ben senden hymm hoşlanıyorum çok utandım varya

0|0
    0|0
  • soylersen uzun bir ilişkı olmaz sadece bellı etmeye çalış onunda sende ilgisinin oldugunu yoksa oldurmaya çalış yoksa kısa surer

0|0
    0|0
  • Belli et yeter o da mesajı alıp ilgileniyorsa sana yazar zaten.

0|0
    0|0
  • Bence söylememelisin, belli et ve ilgisini çek..

0|0
    0|0
  • "Ben leylayım az mecnun ol be" de :D

0|0
    0|0
  • çekinme yemem seni :D

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyorm de

0|0
    0|0
  • Git konuş bence

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş.

0|0
    0|0
  • söyleyebilirsin benden utanmana gerek yok

0|0
    0|0
  • O benden hemen söyleye bilirsin

0|0
    0|0
  • Söyleme içinde kalsın

0|0
    0|0
  • uzun iş sen vazgeç daha kolay:)

0|0
    0|0
  • Konuşarak ;)

0|0
    0|0
  • söyle gitsin eğer şımarık bir tipse bulaşma bence

0|0
    0|0
  • Türkçe yi kullanabilirsin haricinde işaret dili de bir seçenek ha ikisini de kullanamıyorsan yazı dili var buraya yazdığına göre onda başarılısın ;-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...