Sohbet analizi yapar mısınız? Sonuç ne?

Bir dükkanda sahibinin tanıdığı olarak bulunuyordu, güzel bir sohbetti, çoğunlukla konuşkandı genelde arkadaşlarıyla gezdiği yerleri falan söyledi konu sosyal medyaya geldi instagramin var mı dedi takip etti rahatsız olursan takip etmeyeyim falan dedi vedalasirken de samimiydi daha sonra uğrarsan buralardayım gorusuruz falan dedi -sanırım ben biraz fazla odunca sen de ve ben de den başka bir şey demedim :/ - ama şirin gülümsemelerimden birini yapmaya çalıştım :)

Sonuç
Bu normal bir samimiyet miydi?
Yoksa güzel tanışma anları olur ya onlardan biri miydi?

Baştan sona bir okuyunca sanki soruyu kız yazmış gibi göründüğünü fark ettim. :D

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Açıkçası bu bayan arkadaş şıpsevdi' ler den sanırım. Neyse konumuz bu değil. Daha önce tanışmışlığınız, birbirinizi görmüşlüğünüz yoksa direk size karşı bir takım duygular besliyor diyebilirim ama ne kadar sağlıklıdır uzun süreli bir ilişki için bilmem fakat daha önceden tanışmışlıgınız var ise sadece daha fazla samimi olma amaçlı yapılmış eylemlerdir :)

0|0
    0|0
    • Sohbetten yarım saat önce 5dk dükkânlarında bulunmuştur o sayılır mı :D

• Evet

• Benim tahminime gore daha sonra gorusme ihtimali olabilmesi için bir ulaşım aracı bıraktı sadece

• Bunu bir kız yazmış bin kez okudum yine kız yazmis gibi okudum la

0|0
    0|0
    • Bana da tuhaf geldi ancak olan bu geri takip isteği gönderdim neyse sen bana çıkardığın sonucu söyle hangisi :D

• Hahahah. Yani abimiz bildiğin sana yürümüş yani

• Gız la o çoğu kişi tarafindan güzel sayılabilenlerindendi hem de :D

Yükleniyor...