Nasıl yakınlasabilirim yardım?

Bizim ilk tanısmamız durakta oldu. ikimiz de dolmuş bekliyorduk. ilk o geldi yanıma Merhaba dedi ben de Merhaba dedim sonra benimle ilgili sorular sordu ve gelecekteki planlarımla ilgili. sonra da ben ona sordum. durakta baska kızlar da var ama benimle konusuyor. ve konusurken gözlerimin içine bakıyor. bir gün kısa bir etek giymiştim. bana "üsümüyor musun öyle?"dedi. sizce neden böyle sordu ve hoşlanmaya basladim nasıl yakınlasabilirim?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle arkadaş ortamına katılabilirsin veya onu senin arkadaş ortamına sokabilirsin, çevrendeki insanları ve onun çevresindeki insanlara tanıştırılmış olursunuz böylelikle samimiyet başlamış olur bir süre sonra cafelerde toplanırsınız arkadaş çevresi ise daha sonra sadece baş başa gitmeye başlarsınız ve anlatırsınız böyle bir takım duygular beslediğinizi, yaşınız 18-24 gözükmekte üniversite öğrencisisiniz veya hazırlanıyorsunuzdur büyük ihtimal. Ergenlikten çıkmışsınız siz ucuz yollar ile kendinizi küçük düşürmeye gerek yok, aceleye de mahal yok arkadaşım. Belirli bir süreç sonucunda cevap verecektir karşınızdaki bayan büyük ihtimal karakterine göre değişebilir orada cevap vermekten çekinebilir, utanmış olabilir orada cevap vermese bile en geç o hafta içinde size cevabını verecektir

0|0
    0|0
    • karşınızdaki" bay o an "büyük ihtimal karakterine göre değişebilir orada cevap vermekten çekinebilir, utanmış olabilir orada cevap vermese bile en geç o hafta içinde size cevabını verecektir şeklin de olacaktı bir yazım yanlışı yapmısım kusura bakmayınız.

• Tesekkür ederim yorumun için

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • fılmlık bı tanısma... aşk ıste belli olmuyor ... devam belkıde aradıgın beyaz atlı o hayırlısı

1|0
    0|0
    • Benden hoslanıp hoslanmadığı konusunda emin değilim :(

• cok duygusal yaklasıyosun olaya birazda mantık yürüt... belkide cok anlamyukluyosundur bazı seylere yalnız olmandan dolayı... hem guven onemlı .. neyın nesı kımın tası bılmıyorsun ... mesafelı davran okey

• Evet haklısın mesafeli davranmalıyım

• Sana birdaha soru sorduğun da istersen birlikte çay içelim zamanım varde geri çevirmiyicektir.

0|0
    0|0
    • Neden üşümüyor musun öyle dedi ki?

• Demekki hoşuna gitmişsin bişey düşündüğü için değil sadece konuşucak bir konu açmak için söylemiştir.

• Ya kısa bir etek giymiştim ondan sordu ama neden sorun ki yine de? yani bir de bunu daha yeni tanıstığımız zamanlarda söylemişti

• Yakinsiniz zaten bisey yapmana gerek yokki

1|0
    0|0
    • Ama ben ondan hoslanıyorum ve beni arkadası olarak görüyorsa :(

• Neden "öyle üşümüyor musun"diye sormuş olabilir?

• Acik giyindigini dusunmustur erkek icgudusu kiskanclik

• ahh otobuşte durakta aşkk bii başka ya :DD

0|0
    0|0
  • Konusuyorsunuz zaten o isterse sevgili olmayi teklif eder zmnlada yakinlasrsiniz

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...