Sevgilimle bir konu hakkında konuşuyorum ama o beni takmıyor?

sevgilimle bir konu hakkında konuşuyorum ama o beni takmıyor. Mesaj da cevap vermiyor yüz yüze olsak başka tarafa dönüyor. Sonra sarılıyor. Tartışmak istemiyor. Ama ben o konuyu tatışıp konuşup çözmek. Sizce nasıl bir davrnış şekli göstermeliyim

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Bence siz anlaşamıyorsunuz onun için seni ciddiye alması gereken bişey yap yoksa ilişkin tehlikede ayrılık çanları çalabilir benden söylemesi konuşup bir an önce bu durumu düzelt 😉

0|0
    0|0
    • adam benle konusmuyor takmıyor diyorum. :(

• teşekkür ederim konusucam

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Sen üzerine gitme söyle çekil. Hatasını tekrar ederse o zaman üstüne gidersin kaçamaz da. Seni anlıyorum çözüm kurtulmak istiyorsun ama bu uzun vadede karşındakini çok sıkıyor ilişki yıpranıyor. Sadece sitemkâr bir şekilde kendini ifade edip cekilmeyi dene.

0|0
    0|0
    • bu davranışını düzeltcene söz verene kadar ve özür diliyene kadar konusmucam dedim. Bunun üzerine yine takmazsa birşey yapmazsa ne yapmalıyım?

• Diğerlerinde konustum ama bu sefer katı olmaya karar verdim. Ve dediğim gibi yine takmadı cevap da vermedi özür de dilemedi. O konusana kadar konusmayayım mı yoksa böyle bir ilişki istemiyorum bu beni üzüyor diye konusma mı yapayım

• Sen boyle bir konusma yapmazsan bile bir süre sonra iş oraya gelecek böyle ilişki olmaz. Yani anlattığın kadarıyla. Üzgünüm.

• bu konu cözülecek yoksa konuşmuyorum bende de

0|0
    0|0
    • söyledim yaklasık bir saat önce ama cevap vermedi mesajı gördü muhtemelen ama yine takmadı. ne yapmalıyım

• takmıyorum konusmuyoruz aynı sınıftayız ki hayatımda ilk defa böyle irşey yaptım bir şekilde tekrar konusuluyor. aramız iyiken tekrar konusmak istiyorum tamam diyor. O kadar sinir bozucu ki seytan diyor agzına geleni söyle bitti de.

• O zaman söyle bitir belki seni kaybedince anlar değerini

Benzer Benceler

Yükleniyor...