Utangaç birisi olduğum için hoşlandığım kızla konuşurken zorlanıyorum. Sallamıyorum lütfen yardım?

Benide çekici buluyorlar herhalde ilk adımı atıp yaklaşıyorlar ama ben ilerletemiyorum. Uzak duruyum diyorum daha sonra onlara yaklaşınca bende giriyorum sonra kaçıyorum ya da olmuyor. Daha sonra kendimi kötü hissediyorum. Özgüvenimin belirli ölçüde yeterli olduğuna inanıyorum saygılar sevgiler..
Güncellemeler:
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Aaaa aaaa aaaa

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Bence yakışıklı olduğunu unut biraz da rahat olmaya çalış yani kız arkadaşlarınla nası konuşuyorsan onlada konuşabilirsin

0|0
    0|0
    • Aynen konuşmaya çalışıyorum. Rahat ol demekle olmuyor işte :D Kızlarla normal konuşabiliyorum sıkıntı devamında bazı şeylerin kötü gittiğini anlıyorsun kız soğuyor işte çekingen olduğum için mi ne

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç çıktığın oldu mu bu durumda? Sevgilin oldu mu

0|0
    0|0
    • Sonuc olarak hayir

• Yaşın gencmis. Peki sana uzun uzun bakan ve seninle bakisan kızlar oluyor mu genelde?

• evet

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Onlarda bir insan

0|0
    0|0
    • Bilinç alti farkli algiliyor heralde benim

• aşmaya çalış daha çok vakit geçir ya da onlarla hemen oldu bittiye getirme

0|0
    0|0
    • Yok öyle bir şey yapmıyorum. Hani ders çalışıcam diye uzak duruyorum falan. Sonra aslında utandığım için kaçıyorum yani kız 3 gün üst üste gelip ön sırama oturdu işte konuşmaya falan çalışıyor bende bir şekilde etkilendim işte. Sonra bir şeyler yapmak zorunda olduğumu hissediyorum bilmiyorum

Benzer Benceler

Yükleniyor...