Sizide istemeye geldiler mi?

22 yasina giricem fakat beni bir Allahin kulu istemedi. gerci boyle bir durum olsa babam gelenleri oldururde. bende mi sikinti var anlamadim erkek arkadasim falanda yok şu an tabikide istemiyorum ama burada 18yasina yeni basmis kizlar evlenmisler cocuk yapmislar yuz tane gorucu gelmis falan kiskandim neden boyleyim ben?

0|0
1123

En İyi Kız Görüşü

• benide bugün rüyamda istemeye gelmislerdi ama babm vermedi iyikide vermemi´sdi jhahah :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1022
  • 20 yaşındayım bu zamana kadar 4 evlilik teklifi aldım ama ben istemedim ne bu yaa daha çok erken böyle şeyler için takma kafana derim ben okuyorsan oku daha iyi. ben kadının da erkeğin de kendini önce geliştirmesi gerektiğini düşünüyorum. sıkma canını bence o kadar da abartılacak bir konu değil

0|0
    0|0
  • Daha o boyuta gelmedi izin vermedim ama yuzume karsi isteyenler anneme babama soyleyenler yani olur boyle seyler rahatsiz olmuyorum ben istemedikten sonra bisey yapamazlar ki ailemde benim arkamda her zaman

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın olmadığı için iyi insanlar çıkar karşına inşallah iyi bir insanla karşılaşırsan senide istemeye gelirler tabiki sadece zamanını bekle 😉

0|0
    0|0
  • hala kaldı mı görücü ya. köyde mi yaşıyosun. yaşın evlenmek içn çok genç. düşünme böyle şeyleri. gir üniversite sınavuna oku tahsil yap kariyer yap derim.

0|0
    0|1
  • Kıyamam adres ver 10 tane ailesiyle birlikte göndereyim istesinler seni :)

0|0
    0|0
    • Ay cok havali gelen10kisiyde hayir dicem :D :D uskudara 10damat adayi aliyim lutfen:D

• Otobüs firması kiralıyıp sefer düzenliyelim sizin eve :D

• Ben seninle tanışmak istesem Olurmu bende en azından birini buldu evlen dirdirindan kurtulurum sanki bakkalda satiliyor☺😊😄

0|0
    0|0
  • Müsaitseniz ben hafta sonun istemeye geliyim.
    Kriterler neler?

0|0
    0|0
  • Geçen gün komşu kontenjanından anneannemle konuşmuşlar benim hakkımda :D

0|0
    0|0
  • Geldiler ya böyle şeyleri hiç sevmem ben kendim seçicem isticem ala ala

0|0
    0|0
  • beni de istemeye gelmediler ya 27 yaşındayım cok garip :D:D:D

0|0
    0|0
  • Okul falan yoksa gelen olmalıydı, belki de baban püskürtüyo gelenleri senden habersiz :)

0|0
    0|0
    • Okuyorum suanda babam oyle bisey yapsa haberim olurdu bana davranislarindan :D

• Okuyorsan gelmezler canısıı , bitir damlarlar :)

• ya napcan ya kafanı yaşa onlar evlendide noldu 2 seneye kalmaz dağılmasında yuvaları dağılıo

0|0
    0|0
    • Yani gec olsunda guc olmasin. istemem oyle bisey

• kafanı yaşa ya hayatta ideallerini gerçekleştir onnan sonra evlilik bağlılık tır haareket edemessin sonra pisman olma

• He he sorun ettiği şeye bakar mısın ya yaşamana baksana sen neyin derdindesin?

0|0
    0|0
  • ben 36 yaşındayım beni de Allahın bir kulu istemedi.

0|0
    0|0
  • hem istemiyosun hem gelsinler diyosun bu nasıl çelişki

0|0
    0|0
  • İstemiyosan niye kıskanıyosun?

0|1
    0|0
  • Acele etme Kısmetın vardır bir yerlerde

0|0
    0|0
  • kesin tipsiz sindir :D

0|0
    0|0
  • okul bitince gelcekler, sıraya girmişler :D

0|0
    0|0
  • beni de isteyen olmadı :(

0|0
    0|0
  • İsteyince vericeksiniz sanki.

0|0
    0|0
  • yoo gelmedi

0|0
    0|0
  • istemiyorum ama yan cebime KOY

0|0
    0|0
  • biz gelek isteyek seni

0|0
    0|0
  • ohaaaa ben 30 yasindayim. biz napalim

0|0
    0|0
  • bu hafta sonu gelecekler beni istemeye :D

0|0
    0|0
  • Yok yaa daha gelen olmadı

0|0
    0|0
  • Kısmet.

0|0
    0|0
  • Sevdigim vardı bir geldiler istediler bizim is karisikti ama baya olay gecmisti o zamana kadae. Verildim iste soz falan oldu uc dort yil sonra ayrıldım onun davranislari yüzünden.

0|0
    0|0
  • Ya ne kadar evlenme meraklısısın ya 😂 napcan daha 21 yasındasın gençliğini yaşa. napcan bu yaşta çocuk bakip? ama sevgilinin olmaması garip. boyun ve kilon kaç ki?

0|0
    0|0
  • Beni de isteyen olmadı

0|0
    0|0
  • belki annen kabul etmiyor geri çeviriyordur? benimde kısmetlerim varmış annem kapıma kimseyi getirmeyin kızım okuyacak demiş:) meğer ne kısmetlerim varmış:)

0|0
    0|0
    • Annem soylerdi oyle bisey olsa ya , begenen teyzeler oluyo ama onlarinda ogullari yok hep kiz analari begeniyo beni

• olsun sonuçta beğeniliyorsun demekki sorun yok sende:)

Benzer Benceler

Yükleniyor...