Bir kizi kirmamak Icin?

Olay su))
Benim hoslandgm ve benden hosldgini dusundgm bir Erkek var. Gecenlerde ben buna bir adim attim)) nobeti vardi, ben de yemek yapip ish dolabina koydum bir de mektup Afiyet olsun dye.
2gun gecti, ish yerinde karslstik. TTesekkr falan etti ama normal bicimde. Sora ben gittikten sora bir daha aradi, anahtarini kayb etmsti o yuzden geri dondum, tam anahtri verip gidckken kisit sesle Kantine inecgini glmk istrmsn dedi, hemen Kabul ettim ama o kdr kisitli sesle dediki gercekten istyrk mi davet edyo ayip olmsn dye mi anlymdm..
Hoslandigina eskiden ne kdr emindiysem simdi bir o kdr hoslnmdgini dsnyrm.

Ne diyosunuz?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• ne istediğine karar verememiş olablir sende bu kadar şüpheci olma akışına bırak

0|0
    0|0
    • O kdr ilgisiz davrandgimda konusmaya can atiyodu. Simdi ben bir guzellik yaptim. Bu sekilde cevap bklmydm. Belki Kendi kendime kuruntu yapmmsm dyrm bazen.

• insan aniden yaptığı bir çok şeyde elbette pişmanlık duyar sana tavsiyem mantıklı ol yani kaptırma kendini o nasılsa sende o kadar

• Duygularindan emin olsam rahatlrdm. Benden bu kdr. Kaba oldgmda yuz vrmdymde sakayla da olsa soyldgimi sey kalmmsti ama.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Kısık sesle konuşması utandığı için olabilir yanında başka arkadaşları vardır onun için öyle çağırmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Cekiniyordur belki yoksa sen giderken niye cagirsin

0|0
    0|0
    • Hani ben buna yemek yaptim diye. beni kirmamak ayip olmasin diye yapmish olamaz mi?
      Aslinda 2defa da yurtta o yemek yptiginda davet etmsti. Hatta bir defasnda beraber alish verish yapp ardindan beraber yemek pisirmstik..
      Ailesinin resimlerini gostrmsti bana.

• Bence hoslaniyor tamam bir kere kibarliktan cagirirda iki uc kere birde alisveris aile resimlerine kadar gittiyse ilgisi var

• Önce bir Türkçe yazmayı öğren sonra sevgili yaparsın kendine.. Bu nasıl bir yazma tarzı ya? Şirin olacam diye kezbanlaşmak nedir ya?

0|0
    0|0
    • Once medeni yorum yapmayi ogrenin derim. Ne turkum ne de turkiyede yasyrm. Sana veya bir baskasina sirinlik yapmakla ne alaka

• Türkiye'de Türk insanına soru souyorsan şirin olacaksın.. Olamıyorsan gidip avrupadaki ülkelerde soracaksın sorunu.. turk diye veya turkiye diye yazılmaz ayrıca saygılı Türk diye yazılır, Türkiye diye yazılır.. Burası Türkiye kendine gel önce. Yazından belli oluyor ne kadar medeni olduğun.. Önce Türk insanı gibi medeni olmayı dene sonra gel burada soru sor..

Yükleniyor...