Tüm kızlar hakkında şunu düşünüyorum hepsi birer egoist sizcede doğru değilmi?

arkadaşlar bana bakan tüm kızları mesela hoşlantı değilde egolarını tatmin edip peşlerinde koşturmaya çalışıyo diye düşünüyorum o yüzden bana bakan kızları bazen azarlamak istiyorum bir şeymi var diye ama kızlar hep mi böylesiniz egodan başka işiniz gücünüz yok mu niye bakarsınız devamlı gerçekten çok sinirleniyorum yolda olsun bir yerde kızlar devamlı bakıyo rahatsız oldum artk

0|0
1210

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bende boyle dusundugumden bu zamana kadar hep kizlardan uzak durdum bu nedenlede dogdugumdan beridir hic bazi hisleri hissetmedim icten ice bile olsa hissetmedim
    Sana sorum dogdugundan beridir bir veya birkac haftalikta olsa uzun uzun dusundugun, gun icinde cok fazla aklina gelen biri oldu mu dostum Allaha inancin uzerine dogru cevapla yanliz dostum ona gore gerekirse bir an once psikologa gitmem lazim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• vallah ne yalan söyleyeyim egoist olmama sebep siz erkeklersiniz.
    hayırlara rağmen peşimizi bırakmamalar mesela... nasıl egoist olmayalım.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

119
  • Türk erkekleri kadınlara değer verdiği için onlar bu açığı kullanır, bunu yapan basit düşünen kızlardır kendini bilen kızlar bu şekilde davranmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Erkek icin cinsel tatminin kadjnlardaki karsiligidir ego tatmini. Butun kizlar erkeklerin cinsellige duskunlugunu kinarda kendilerindeki egoya toz kondurmazlar

0|0
    1|0
  • hayatım boyunca egoist insanlardan nefret ettim ben de öyle olmadığımı düşünüyorum egoist insanlar içi boş bişey bilmeyendir aslında

0|0
    0|0
  • banada bakıyolar gözlerinin içine kitleniyorum sonra kafalarını çevirip gülmeye başlıyolar gidip hi dememizi bekliyolar galiba :F

0|0
    0|0
  • görmezden gelmeye devam et umursama dostum sende g*t gibi kalsınlar sen aynı şekilde devam et

0|0
    0|0
  • Bakmayla egoistlik arasında bağlantı kuramadım bro yalnız... Seni beğendikleri için bakıyo olmasınlar?

0|0
    0|0
    • bilmiyom broda umrumda değil nerde olsa bakıyorlar hiç tınlamıyorum %80 bakıyo zaten ama hepsi birer ego tatmini başka bir şey değil teklif etsinde bir hayır demeyi beklerler o yüzden mümkünce uzak duruyrum

• Ben bir kıza durduk yere bakmam o bana baksa bile bakmam yalnız :D İstiyosa Adriana Lima olsun :D

• Yolda geçerken orda burada yürürken bakar süzerler ben o tarafa göz kontağı bile kurmam.. İyi mi kötümü bilmem ama böyle alışmışım artık..

• her kız aynı degıldır bn egoya karsıyımkızda da erkete de

0|0
    0|0
  • türk kızları candır kardeş nazıyla cilvesiyle TÜRK KIZLARI BAŞIMIZA GELEN EN GÜZEL ŞEYDİR

0|0
    0|0
  • Genelleme yapıyorsun, sence doğru mu? -,-

1|0
    0|0
    • evet doğru yapıyorum kçbakma ama hepsi öyle o yüzden tuzağınıza düşmüyorum düşenlerden de olmadım hiç

• Hiç evlenme ya da hiçbir ciddi ilişki düşünmüyorsun o zaman? Çünkü egoist biriyle evlenmek istemezsin herhalde.

• şöyle söyleyim bir arkadaşım devamlı kızla kesişiyordu ve kız bunu reddetti şahit oldum ve tüm kızlardan uzak duruyorum çünkü hepsi öyle

• Doğru tespit 👍

0|0
    0|0
  • Yaşlanınca bu durumu güncellenir.

0|0
    0|0
  • Bakarlar öyle 😂

0|0
    0|0
  • Sana öyleleri denk gelmiş hepsi öyle değil

0|0
    0|0
    • hiç umrumda değilde hepsi aynı kardeş daha doğrusu hepiniz diyelim iyiside aynı kötüsüde

• Evet hepimiz egoistiz.

0|0
    0|0
  • sevenide var genellememek lazım

0|0
    0|0
  • Evet kiz bu adi ustunde

0|0
    0|0
  • Erkeker egoist bence

0|0
    0|0
  • Bazılarının öyle olduğu doğru ama hepsinin değil

0|0
    0|0
  • Yaşasın egoistlik ✌

0|0
    0|0
  • Gizliden yazıyorum hava atıyo falan demesinler diye eminim ki kızlar erkeklerden çok bakıyo daha az önce otobüste 5 kız var hepsi bakıyodu amaç ne hoşlantı değil güzele bakmak sevapta değil çünkü çirkinim biraz amacı anlamadım

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...