Kizi opmelimiyim? KIZLAR lutfen bir akil verin?

Konustugum kizla, yani flort ettigim kizla 3 defa randevulastik. Kac aydir da konustuk. once arkadas olalim dedi ve 3 defa iste bulustuk falan. benimle cikarmisin demek cocuksu geliyor. Acaba kizi opmelimiyim? Kiz yanlis tepki verirse iyi olmaz diye dusunuyorum. Buradaki kizlar ne dusunuyor.. Opmelimiyim? Bu kiz icin opmek bile cok ozel oldugu icin korkuyorum yanlis tepkisinden ve benden gider diye..

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• Bence durup dururken opersen hem affallar hemde seni üzecek bişe yapabilir bence bunu göze alma benimle cikarmisin demek yerine ona bir süpriz yapıp elini tutup ömrümün sonuna kadar elimj birakma hep benim ol gibisinden bişeler söyle kizlar böyle laflardan çok hoşlanır

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

94
  • Önce onun sana beslediği duyguları bir şekilde öğrenmen gerekir. Çünkü kızlar arkadaş olarak gördüğü erkeğin bir anda dudağına yapışmasından haz etmez. Olaylar daha kötüye gidebilir ve kız senle bir daha asla görüşmek istemeyebilir. Zamana bırak bence ve bu zaman içerisinde de kızın duygularını öğrenmeye çalış.

0|1
    0|0
  • Opme direk ters tepebilir, bence sevdigini soyle ona ardindan elini tut iste falan filan 😊

0|1
    0|0
  • Öpme. İlla benimle çıkarmısın demene gerek yok başka şekildede ifade edebilirsin.. Önce sevgili olma aşamasına gelmelisiniz öpmek için. Öpeceksende yanağını öp.

0|0
    0|0
    • baska sekil nasil ifade edeebilirim?

• Onu coktaaaan soyledim.. ve beni tanimasi icin 4uncu randevumuz bu. o yuzden yani artik biseyler olsun istiorum

• bir daha söyle ya evet diyecek ya hayır yani..

• Aynen önce azcık niyetini belli et. Çakmasın sana tokadı!! :-)

0|0
    0|0
  • tepki verirse ayagını tut. noluyo derse heycan yaptım ben ne yaptığımı biliyormuyum dersin ahahahaha :D

0|0
    0|0
  • Bilmem sizin karariniz bence ya sence @çizgilikedi ?

0|0
    0|0
  • Kizlara sormussun ama bence bekle biraz daha

0|1
    0|0
  • Tepki verebilir elini tut bence

0|1
    0|0
  • öpme, konuş

0|1
    0|0
  • Op reis affetme 3 ay opmedigin hata